SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nauka w domu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 558
Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy można się nauczyć czegoś samemu w domu? Nie chce być mistrzem, nie zależy mi na odpowiedniej technice, lecz na tym, gdy nadarzy się sytuacja umieć zareagować - jakbym miał się z kimś bić, a na razie nie umiem się w ogóle bić, jedynie to mam trochę siły. Głównie chodzi mi o trenowanie boksu w domu. Worek treningowy mam, może ktoś mi polecić jakiś plan domowy? Z góry dzięki. Chciałbym trenować jakieś ciosy, uniki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Nie, nie warto, tylko sobie mozesz zaszkodzic tym niz pomoc. Jak masz na sekcje obok siebie gdzies to lec tam i trenuj !! Nie martw sie tym ze na poczatku nic nie umiesz i nie masz umiejetnosci w tej dziedzinie, kazdy kiedys zaczynal i byl na takim poziomie na jakim ty aktualnie jestes. Takze bez strachu na sekcje i daj z siebie wszystko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
mlodyczlowiek
Chciałbym się dowiedzieć, czy można się nauczyć czegoś samemu w domu?

boksu sam się nie nauczysz

mlodyczlowiek
Nie chce być mistrzem, nie zależy mi na odpowiedniej technice, lecz na tym, gdy nadarzy się sytuacja umieć zareagować

bez techniki niema boksu, jak chcesz walczyć nie potrafiąc się bronić i nie sparująć?

mlodyczlowiek
Worek treningowy mam, może ktoś mi polecić jakiś plan domowy? Z góry dzięki. Chciałbym trenować jakieś ciosy, uniki.

niema sprawy, idź na trening

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
nie wiem czy ci się uda ale spróbuj z video kursów.
...
Napisał(a)
Usunięty przez za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45871
NIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
Nie znam takich przypadków, aby ktoś samodzielnie nauczył się w domu jakiejkolwiek sztuki walki. W domu tylko utrwalisz złe nawyki, których później będziesz musiał oduczyć się na normalnym treningu. Możesz zapisać się chociaż na parę miesięcy, żeby zapoznać się z techniką i ewentualnie potem doskonalić swoje umiejętności we własnym zakresie. PS: gdzieś już tutaj widziałem podobny temat, ale nie mogę znaleźć linka;)

http://defenseline.pl/- tutaj trenuję:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Też mi się tak wydaje - przecież to nie jest taka łatwa sprawa. W sekcji będziesz miał kogoś kto obiektywnie spojrzy na Twoje umiejętności, wady itp i będzie Cię kierował i motywował. Samemu raczej tego nie osiągniesz. To nie program PIT, który wszystko robi za Ciebie tylko ciężka nauka, do której trzeba się przyłożyć...i mieć nauczyciela!

Zmieniony przez - BoiskowyDrwal w dniu 2013-11-29 12:33:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Koledzy chyba powiedzieli Ci już wszystko w tym temacie.

W domu poprawisz jedynie kondycję nic poza tym, bardziej w formie fitness aniżeli boksu. Co do treningów w sekcji, odpowiem za siebie, warto, warto i jeszcze raz warto, gdy wrócę do swoich pierwszych treningów na każdej sesji był progres, już po kilku miesiącach pomyślisz sobie dlaczego nie zacząłem wcześniej :)
Przed pierwszą wizytą radzę Ci pobiegać ze zmiennym tempem, na pewno się przyda :)

Zmieniony przez - Adriano2321 w dniu 2013-11-29 14:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Polecam biegać ! chodzić na siłownie Ćwiczyć w domu z Trenerem lub zapisać się Do jakiegoś bokserskiego Klubu ; ) jeśli to tyle . ci wystarczy . ! najważniejsza jest kondycja i Technika .

Siemka ; )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Siłownia i ćwiczenia wytrzymałościowe dadzą Ci tyle samo co ćwiczenie na własną rękę boksu. Tzn cepy tak samo mocarne będziesz miał Więc bez sensu.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacz na zęby z safejaw.pl

Następny temat

Fight Night 7 "Obrona Częstochowy": ważenie zawodników!

WHEY premium