SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nate Diaz twierdzi, że jego walka z Jorge Masvidalem byłaby pojedynkiem o nieoficjalny tytuł mistrza

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

sportbible.com

Nate Diaz twierdzi, że jego walka z Jorge Masvidalem byłaby pojedynkiem o nieoficjalny tytuł mistrza

Po pokonaniu Anthony'ego Pettisa przez jednogłośną decyzję na UFC 241, Nate Diaz postawił sobie za cel walkę z Jorge Masvidalem. A Masvidal wydaje się być otwarty na tę walkę.

Podczas gdy w tym potencjalnym starciu stawką nie będzie mistrzowski pas UFC, Diaz stwierdził, że będzie walczył z Masvidalem o nieoficjalny tytuł mistrza.

Oto, co powiedział Nate Diaz reporterce UFC Megan Olivi po tym, jak pokonał Pettisa

Nate Diaz
"Jestem po prostu najlepszym zawodnikiem w całej tej grze, a oni dają pasy innym ludziom i sprawiają, że ludzie pracują dla pasów. Ale to ja jestem mistrzem i jeśli o mnie chodzi, Masvidal też.

Jestem zmotywowany do walki z najlepszymi zawodnikami ocenianymi na podstawie tego, co myślę i co myślą prawdziwi zawodnicy sztuk walki oraz tego, kto jest według nas najlepszy. Mistrzowie w tej chwili są po prostu dobrzy w wypełnianiu luk, ale nie są dobrymi technicznie zawodnikami sztuk walki. Myślę, że Jorge Masvidal, oprócz mnie, jest najlepszy w tej grze, myślałem, że Pettis też. Dlatego poprosiłem o tę walkę i wiedziałem, że to niebezpieczna walka. Dlatego wyszedłem tam z nastawieniem zabicia lub bycia zabitym, bo wiedziałem, że to właśnie takie ryzyko podjąłem walcząc z nim lub Masvidalem.

Zamierzam być sobą, walczyć z najlepszymi zawodnikami, jacy są. Przez trzy lata, kiedy byłem poza rywalizacją, siedziałem i zastanawiałem się: "Dlaczego nikt nie rozpoznaje najlepszych w grze?". Wszyscy jesteście żałośni, dlatego tak jest. Zamierzam więc bronić tego sku****ego pasa przed tym, kto, jak sądzę, jest drugim najlepszym skur***em w grze".


Potencjalny pojedynek między Natem Diazem i Jorge Masvidalem byłby bez wątpienia jednym z najciekawszych pojedynków w historii UFC. Znając styl walki obydwu zawodników, można się spodziewać kapitalnego widowiska.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Nate zaskoczył mnie, że po takiej przerwie zlał Pettisa. Jak najbardziej zobaczylbym w/w starcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w następnej walce Usman stanie naprzeciwko Colby'ego, także na ten moment nie widzę lepszego oponenta dla Masvidala. To starcie na pewno się sprzeda, podobno Dana już wyraził aprobatę dla tego pomysłu, także pytanie tylko kiedy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brock Lesnar gotowy na powrót do Oktagonu tylko na walkę z Jonem Jonesem? Jones odpowiada

Następny temat

Gdybym był zdrowy, stoczyłbym z nim drugą walkę już teraz – Anthony Smith o rewanżu z Jonem Jonesem

WHEY premium