SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Następstwa pożaru względem zdrowia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
Witam
W moim miejscu pracy wybuchł pożar w skutek czego część została spalona reszta mocno osmolona, wentylacja zaciągnęła dym i rozprowadziła po całym obiekcie przyjechała straż zgasiła pojechała.

Już w dzień pożaru jakies 6h po ugaszeniu ja wraz z resztą pracowników sprzątałem pogorzelisko bez żadnych zabezpieczeń typu maski rękawice używając jakiś dziwnych płynów. To sprzątanie trwało ok 2 tygodni po czym cały obiekt został normalnie otwarty. minął już dobry miesiąc a nadal nosi się swąd spalenizny który wsiąka w ubrania. Ja osobiście czuje się dobrze ale moi współpracownicy kolejno zaczynają chorować zaczyna im dokuczać gardło, oskrzela itp. Wiem że jest to okres zwiększonej zachorowalności ale kilku klientów mówiło że ten swąd to wciąż unoszące się w powietrzu toksyny i ma to zgubny wpływ na zdrowie.

Proszę o podanie zagrożeń jakie niesie za sobą taka praca po pożarze, czy powinienem zrobić jakieś konkretne badania itp

z góry dziękuję

P.S. Proszę o wypowiedzi ludzi, którzy znają się na rzeczy, a nie spekulantów.

Siła Masa Rzeźba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 90 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
a co konkretnie zostało spalone? bo dużo zależy od miejsca- inaczej jeżeli wybuchnie pożar np. sali komputerowej, inaczej jeżeli w sali z chemikaliami. inaczej pali się drewno, inaczej tektura, zbyt skąpy ten opis żeby coś wywnioskować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Poradź się strażaków.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakieś kropki na klacie

Następny temat

Ból w okolicy biodra przy wstawaniu

Wiecej