SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Następny poszkodowany... Porady od doświadczonych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15167

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

85

Wzrost

173

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

110

Obwód uda

66

Obwód talii

86

Staż na siłowni

8

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 2g/kg WW 200g T.150g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

4 cykle. środki jakie szły: Enan, Cypio, Prop, Meta, Oxa, Wino, Clen

Opisz swój plan treningowy

Fbw 3x tyg + 3x tyg interwały

Cel cyklu

na razie off

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

rok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

raczej endo

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2000

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

rekordy : WL 155 MC 230, Przysiad 190
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
I jeszcze mała wrzuta formy. Waga ok79. BF ok13%. Ogólnie jak na odblokowywanie to chyba nie jest źle... Trening FBW 3x tyg i 3x tyg sztuki walki + czasem jakieś kopanie gały rekreacyjnie, czasami rower - ogólnie prawie wszystko na co mam ochotę i czas. Siłownia sama w sobie już nie jest priorytetem choć nie powiem że dociętym tak na 10,9% to chciało by się być. Na razie ogólna sprawność mnie interesuje i odzyskanie moich meeeega upragnionych obfitych wytrysków i zwierzęcego libida. Czyli taki typowy kocur Tak nie będzie to łatwe ale póki co postaram się nie ładować znowu w SAA. A nóż organizm zaskoczy... (tak mi dopomóż Bóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
Wklejam wyniki badań pod koniec brania Cloma. Obecnie już skończyłem i mam świadomość że trzeba będzie je powtórzyć za ponad miesiąc żeby nie było przekłamań. Niestety libido słabe, ilość nasienia marna, jądra nic a nic nie podrosły także an ch** mi te cyferki skoro wszystko jest do dupy. Jedynie forma fizyczna jest oki. Martwi mnie tak wysoki poziom Kortyzolu tymbardziej że codziennie wpadają 3tabsy Ashwagandy z K**. Shbg też za wysoko. Skutków lekko podwyższonego Estro nie odczwuam bo to normalne przy tak podbitym teściu. We czwartek wizyta u Rabijewskiego. Powiem że pomimo wyników męskie sprawy leżą a on zapewne uzna że wszystko jest oki. Dodam że on kazał mi zrobić tylko Test i LH a przecież jest jasne że aby mieć pełny obraz to trzeba by było zrobić w ciul więcej badań niż ja teraz. Czkam na fasze spostrzeżenia. P.S forma jest dobra ok 12% bf może zarzucę foto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
Mały check formy. Drugie zdjęcie słabej jakości ale coś tam widać. Najgorsze w tym wszystkim jest to że co weekend poznaje masę różnych dup. Tylko co z tego jak z żadną z nich nic nie podziałam. Jądra jak u 10latka wyglądają bardzo nieestetycznie a wręcz kuriozalnie więc nawet gdybym chciał to i tak w tym momencie żadna laska nie zdjeła by ze mnie ubrań. A jak na złość jest dużo takich lasek Z plusów to to że fizycznie czuję się oki pomimo pracy fizycznej i sporej ilości treningu. Tak naprawdę przez większą część dnia jestem na nogach i coś robię. No i teraz przy tym BF gino/lipo jest prawie niewidoczne (a na zdjęciach jest nawet ładna ta klata). Nie liczę na razie kcal ale z tego co sprawdziłem od 2500 do 3000 co jest deficytem bo waga pomału spada. Od września planuję liczyć zwiększyć kcal i coś nabudować i dać organizmowi lepszy komfort w regeneracji. I do tego co niedzielę sporo śmieciowego żarcia a co sobotę dosyć ostre imprezy (no wiecie alko plus dodatki). Ale mówcie co chcecie przez ostatni rok nigdzie nie wychoziłem to teraz nadrabiam. Przynajmniej nawijam sporo dup dla kumpli i tyle mojego. Także to chyba tyle....




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smerf20
O tym ze wroci ci dobre libido bedac off to juz mozesz zapomniec, deka to jednak cholerne przekleństwo i cos tam psuje na zawsze nawet jak hormony sa w normach

Czemu,ja mam na karku 40 lat i fajka kręci po nadro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
j/w jak dla mnie to bzdura jak moze "coś psuć" na zawsze (przy ogarnietych hormonach)?Przez jakiś czas mogą krązyc metabolity nandro ale potem organizm pozbywa sie go całkowicie,niech mnie ktoś poprawi jak sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
Czyli znając życie jak się coś raz rozje**ło to już się nie naprawi. Ale poprawcie mnie jeśli jest tu choć jeden taki przypadek co naprawił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
Jestem po wizycie u Rabijewskiego. Generalnie jest zadowolony z wyników a poziom kortyzolu tłumaczy braniem cloma(ten podobno zawyża). Męskie sprawy nie grają tak jak powinny, ale on powiedział, że na to trzeba sporo czasu. Clomid mam brać teraz 3x w tyg. Podejrzewam że jeszcze minimum pół roku i stopniowo zmniejszając dawkę aż dojdziemy do jednej na tydzień. Chciałbym mu wierzyć że czas zrobi swoje no ale ileż ku**a można czekać. Mam 24 lata i boję się że wszystko co najlepsze właśnie mnie omija przez ten wstydliwy problem To chyba tyle z tej wizyty i moich przemyśleń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
jeśli moge wtrącić swoje 3 grosze jak czytam Twoje wypowiedzi to mi wydaje sie że u Ciebie psychika gra główną role. Miałem kiedys podobnie po odbloku fajka średnio grała powkrecałem sobie w banie ze to i tamto nawet deprecha przez to przyszła. I wszystkie problemy przeszły jak uporałem się z głową podjadłem troche viagry poznałem nową dziewczyne i jak ręką odjął znów 100% mocy. Myśle że u Ciebie jest podobnie zakodowałeś sobie w bani że masz problem, ze jajka małe choc tak naprawdę są w normie i ciągle żyjesz tym problemem. Poznaj jakaś dziewczyne pojedz trochę na sildenafilu masz teraz za grosze w aptece, przestań o tym codziennie myśleć i się stresować a będzie gites. Bo wszystko masz w normie problem jest w głowie.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ogarniecie psychy to 90% sukcesu w takich sprawach. Jesli jestes naschizowany, ze sprzet nie dziala to mimo wszelkich prawidlowosci w hormonach, przed akcja w partnerka moga byc nici jak sobie na glowe wezmiesz problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
Panowie czytam wasze porady i się nawet zgodzę. Tak psychika na pewno jest kluczem a u mnie z nią różnie. Ale chyba nie powiecie mi że dwudziestolatek powinien mieć takie problemy. Problem w tym że poznaję sporo ładnych dziewczyn ale jakoś straciłem już takie typowe męskie odruchy które kiedyś działały piękne z automatu. Nawet w ostatnią sobote poznałem śliczną dziewczynę. Od razu wpadła w oko i zagadałem. Z tym akurat nie mam problemu. Ale zaraz sprowadzam się na Ziemie, że przecież laska nie chce takiego gościa co ma z tym problemy a tymbardziej te najładniejsze. I od razu paraliż bo przecież skoro ja jej nie dogodzę to znajdzie się dziesęciu kandydatów którzy to właśnie zrobią. A gdyby taka sytuacja miała miejsce co jest w tym momencie baaaardzooo prawdopodobne to ja z tej racji że jestem wrażliwy chłopak ciężko bym to zniósł. I takie to błędne koło....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania kontrolne w czasie cyklu

Następny temat

Czy isc w Clen? Prośba o poradę.

WHEY premium