SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Narkotyki. Sterdy, HELP

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, byłem tydzien temu w Amsterdamie i wiadomo jak to z kolegami. Jestem obecnie na cyklu Testosteron mix, Anapolon, Metanabol, Trenbolone. Zażywałem Kokaine, grzyby halucynogenne, ziolo i pigułki i dużo Absyntu Czuje się że nie jestem sobą nie mogę spojrzeć w lustro bo widzę tam kogoś innego, moje ręce to nie moję ręce, mam halucynacje i nie śpię już 5 dzień nie wiem czemu ale płacze. Mam straszne morale, ch** wie co mi jest pomocy odp*****la mi mam myśli samobójcze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
lekarz psychiatra nie forum sportowe
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Idz sie leczyc

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1232
Skoro nie spisz juz 5 dzień to się nie dziw ze się źle czujesz, musisz się uspokoić, wyspac i zjeść coś, dać sobie kilka dni pewnie Ci się polepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgłoś się jak najszybciej do lekarza pierwszego kontaktu i powiedz jaka jest sytuacja, Mówię to bardzo poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2355 Napisanych postów 30589 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270555
jakim trza być zj**em by będąc na cyklu bawić się w narkotyki jeszcze....

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 24 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 461
Jaki kur... lekarz ogarnij się człowieku!!Ćpasz i czego się spodziewasz?????Szkoda mi cię.Odpocznij kilka dni.....?!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki stan zagraża życiu, jak cie to manolo111 nie interesuje to twoja sprawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Prostaxin Plus

Wiecej