SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napiszcie co mam zrobić z brzuszkiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
Chciałbym prosić o pomoc w wyrzeźbieniu brzucha, jakąś dieta, ćwiczenia na brzuch itp. oczywiście dawkę tych ćwiczeń również dla ułatwienia pracy oto moje zdjęcie:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
zapomniałem dodać że stosuję kreatynę i białko :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996
najlepsza dieta low carb (mało węgli więcej białka) ale nie jesteś ulany także mysle ze same cwiczenia powinny w jakimś stopniu uwypuklic ci miesnie brzucha ;) np: środa brzuszki z nogami zgiętymi w kąt 90 stopni 4x25, podciąganie kolan do klatki w zwisie na drążku lub podporze na poręczach 3x15,10,10, "kołysanie" czyli takie skłony bokiem do bocznej strony kolana (na boki brzucha) po około 100 powtórzeń na strone ;) kolejny trenol w sobote bym dał i to byłby ABS2 ;) robiłem z kumplem takie połączenie i nie żałujemy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
a ćwiczenia robić codziennie ? mogę robić te wszystkie codziennie i dużą dawkę czy to zaszkodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996
W środę i sobotę najlepej tylko te 2 dni :) z tym że środa ten co ci rozpisałem a w sobote ABS 2 znajdziesz go na YouTube ;) nie ma co za dużo cwiczyc tego brzucha dwa razy w tygodniu starczy bo i tak pracuje on podczas innych cwiczen i zajęc ;) w twoim przypadku nawet nie trzeba bo masz niski poziom otłuszczenia także 2 dni sroda i sobota ;) jakbyś czuł że to ci mało to tylko zwiększ ilośc powtórzeń ale narazie powinno starczyc :) wszystko tak jak napisane wyżej, jak to ogarniesz to dodaj nożyce na czas (np na koniec treningu dokładasz nożyce i robisz je aż do wyczerpania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
a po jakim czasie bedą juz widoczne efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
to juz takie dodatkowe pytanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996
u mnie po 6tygodniach a jak na ciebie podziała to nie jestem w stanie powiedziec pewnie też tak 6-8 tygodni jakieś milsze rezultaty o ile będziesz miał taki poziom bf jak teraz :) bf- poziom tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
Teraz dokładam do tego dietę bieganie rower i skakankę więc myślę że tłuszczykiem nie zarosnę ;)
Dzięki wielkie i Pozdrawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996
spoko ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy węglowodany [LC]

Następny temat

Dieta !

WHEY premium