SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napisy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie raczej ciekawi co on sobie wstrzykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18037
Coeleman pomysl? HGH a co he he he jeden moj typek mowi ze to przez to ma taki dziwny brzuch jak by ktos mu tam pilke wlozyl i pewnie duzo duzo innego koksu a za jego cykle (kesz ktory wydal on/sponsor)mozna by bylo kupic wille beemke 7 i troche goudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7287
Jesli jeszcze nie masz tych napisów to poszukaj je na http://napisy.org 
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
...mnie raczej ciekawi co on sobie wstrzykuje... a skąd ten pomysł ,jak wielki to odrazu musi brać , Roni dobrze się odżywia i to cały sekret ,chcesz być jak on to zjadaj dziennie 800g. białka 2000g. węglowodaów i 160g. tłuszczów a wtedy zobaczysz ,d i e t a

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eeeee... dobra
twierdzisz że jest czysty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18037
hartge widac nie znasz sie na sportach wyczynowych tam wszyscy biora na sucho by nie dotarl do takiej masy czlowieku spojrz na jego brzuch czyzby hormonik wzrostu w wyczynowym sporcie nikt nie jest czysty jak wykryja u zawodnika doping to oznacza ze trener spartolil cala farmakologie a jak nie wykryja to oznacza ze lekarz dobrze odwalil farmakologie a wlasnie camel Ty masz garba? bo tak jakos mi sie skojarzylo skoro nick camel to moze przez garb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
outsider85 a ty widać nie wiesz jak cię ktoś wkręca ,ja dobrze wiem że aby dojść do jakiejś masy trzeba sobie czymś pomóc ,choć wielu uważa że są w stanie też dojść do dużej masy na czysto tylko zajmie im to więcej czasu , cóż przyjdzie taki dzień że poznają prawde iż są pewne granice do których przekroczenia jest potrzebny .... pozdrawiam

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej o czym my to wogóle mówimy?

Outsider Ty mnie podrywasz czy jak?
nie mam graba

Zmieniony przez - -Camel- w dniu 2004-11-07 18:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"...mnie raczej ciekawi co on sobie wstrzykuje... a skąd ten pomysł ,jak wielki to odrazu musi brać , Roni dobrze się odżywia i to cały sekret"

"ja dobrze wiem że aby dojść do jakiejś masy trzeba sobie czymś pomóc"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
camel garbatku masz soga
odbij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownie w Bydzi

Następny temat

siłki na Yelonkach, Górcach, Bemowie

Wiecej