SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napastnicy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 847

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4268
Witam. od dziecka marze by zostać piłkarzem- teraz gdy już niedługo kończę 16 lat wrescie będę mógł grac profesjonalnie w mojej A-klasowej drużynie.
Na razie zapisze się tutaj jednak na ta drużynę patrzą trenerzy z klasy okręgowej 4 i 3 ligi wiec jest o co walczyć ;P

Niestety trening w tym klubie polega tylko na sparingach miedzy sobą a ja jestem bardziej ambitniejszy wiec chciałbym wiedzieć co taki napastnik musi trenować..
Do dyspozycja mam siłownie boisko piłki bierzenie do biegania i dużo sprzętu piłkarskiego do treningu

ostatnio trochę trenowałem szybkość i wytrzymałość
a polegało to na tym ze najpierw biegłem do lasu 5 km. a potem wyznaczałem odcinek 10 metrowy i sprintem go pokonywałem seriami oraz sprintem pod i na górkę biegłem.

Teraz jednak biorę się za siebie na serio i pomóżcie co potrzebne jest takiemu typowemu napastnikowi jak Rooney który jest moim idolem..

A jak znacie jakieś sposoby treningu na dane umiejętności to je też napiszcie, a i oświadczam ze tematu o treningu już czytałem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
To przeczytaj jeszcze raz, tylko ze zrozumieniem.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bolaca okolica stopy

Następny temat

Trening dla piłkarza

WHEY premium