SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napój potreningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 322
Witam! Mam pytanie odnoście napoju potreningowego, gdyż przeczytałem 2 artykuły które znalazłem na ten temat lecz nie mogę znaleźć jakiegoś prostego wyjaśnienia(na chłopski rozum). Tak więc, nie mam pieniędzy na suple i po treningu robię taki koktajl: 2 banany (ok 240g), 200g serka wiejskiego ziarnistego i trochę mleka żeby szło lepiej wypić. Czy dobrze robię? Jeśli nie, prosiłbym o podanie jakiegoś domowego sposobu na napój potreningowy.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
a nie lepiej normalnie po treningu zjesc normalny posilek pelnowartosciowy ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Ważna jest cała dieta a po treningu na szybko możesz wpc + skrobia kukurydziana / kleik ryżowy + miód np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 322
NoIzZeR
a nie lepiej normalnie po treningu zjesc normalny posilek pelnowartosciowy ?

Z tego co wyczytałem należy po treningu szybko wypić coś z węglami i białkiem a dopiero za 2h zjeść posilek.

A co do wpc to tak jak powiedziałem, nie mam odżywek i to jest ten problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
serek wiejski/twaróg to słabe źródło białka jak na po treningowy posiłek. Po pierwsze jest to białko wolno wchłanialne, a po drugie zawiera sporo tłuszczu którego unikamy w posiłkach około treningowych. zainwestuj w odżywkę jak nie jesteś w stanie dać bezpośrednio po treningu pełnowartościowego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zjedz normalny posiłek w domu i nie świruj, dla psychiki możesz zjeść tego banana samego, ale czy walniesz tego szejka czy nie wielkiej różnicy w efektach nie będzie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo zmiksuj banana z mlekiem i przegryź kurczakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 322
Czyli zaraz po treningu zjeść posiłek? Czy odczekać jakiś czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wykąp się, wróć do domu, sprawdź facebooka, zjedz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 322
Trenuję w domu ale ok rozumiem :D Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
to masz więcej czasu na fejsa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GDZIE JEST MASA RATUNKU!!

Następny temat

Aplikacja na telefon HITY

WHEY premium