SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napój potreningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322
Witam! Mam pytanie odnoście napoju potreningowego, gdyż przeczytałem 2 artykuły które znalazłem na ten temat lecz nie mogę znaleźć jakiegoś prostego wyjaśnienia(na chłopski rozum). Tak więc, nie mam pieniędzy na suple i po treningu robię taki koktajl: 2 banany (ok 240g), 200g serka wiejskiego ziarnistego i trochę mleka żeby szło lepiej wypić. Czy dobrze robię? Jeśli nie, prosiłbym o podanie jakiegoś domowego sposobu na napój potreningowy.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 4189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79098
a nie lepiej normalnie po treningu zjesc normalny posilek pelnowartosciowy ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 11107 Wiek 362 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188592
Ważna jest cała dieta a po treningu na szybko możesz wpc + skrobia kukurydziana / kleik ryżowy + miód np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322
NoIzZeR
a nie lepiej normalnie po treningu zjesc normalny posilek pelnowartosciowy ?

Z tego co wyczytałem należy po treningu szybko wypić coś z węglami i białkiem a dopiero za 2h zjeść posilek.

A co do wpc to tak jak powiedziałem, nie mam odżywek i to jest ten problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 906
serek wiejski/twaróg to słabe źródło białka jak na po treningowy posiłek. Po pierwsze jest to białko wolno wchłanialne, a po drugie zawiera sporo tłuszczu którego unikamy w posiłkach około treningowych. zainwestuj w odżywkę jak nie jesteś w stanie dać bezpośrednio po treningu pełnowartościowego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2706 Napisanych postów 50610 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341335
zjedz normalny posiłek w domu i nie świruj, dla psychiki możesz zjeść tego banana samego, ale czy walniesz tego szejka czy nie wielkiej różnicy w efektach nie będzie.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47778 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
albo zmiksuj banana z mlekiem i przegryź kurczakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli zaraz po treningu zjeść posiłek? Czy odczekać jakiś czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2706 Napisanych postów 50610 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341335
wykąp się, wróć do domu, sprawdź facebooka, zjedz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Trenuję w domu ale ok rozumiem :D Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
to masz więcej czasu na fejsa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GDZIE JEST MASA RATUNKU!!

Następny temat

Aplikacja na telefon HITY

Fruzelina