SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nalot na tabletkach Vitamin Complex Sport + SFD

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10
Cześć,

Czy taki nalot na tabletkach SFD to norma? Czy Wasze
VITAMIN COMPLEX SPORT+ wyglądają normalnie? Kupione dzisiaj w sklepie SFD, termin ważności 2024, wieczko oryginalnie zaplombowane, jednak napompowane powietrzem w środku, jak balon.



Pozdrawiam, Mat



Zmieniony przez - MatLesn5 w dniu 27/07/2022 14:03:45

Zmieniony przez - MatLesn5 w dniu 27/07/2022 14:06:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kupowałem wielokrotnie ten produkt i takiego nalotu nie miałem, fakt, że z rok ich nie kupowałem i może się coś zmieniło, choć na pierwszy rzut oka rozpatrując to jako nalot, a nie część produktu (może jakieś składniki są "grubsze" i tak wyglądają) to wygląda to jakby gdzieś tam dostała się wilgoć, najlepiej wyjaśnić to z obsługą klienta np. na chacie na stronie sklepu lub bezpośrednio w sklepie jeżeli kupowałeś stacjonarnie. Osoby zajmujące się produktami zaprzeczą, wyjaśnią lub potwierdzą słuszność obaw i wtedy bez problemu wymienią Ci produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Gdzieś wilgoć podeszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10
Byłem w sklepie, doradca ocenił, że to wada. Do wymiany. Trzeba takie tabletki wymieniać, ponieważ mogą już nie mieć w 100% swoich właściwości lub deklarowanego składu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamówienie nr 5351863

Następny temat

Anulowanie zamówienia

WHEY premium