SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 594708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5032
o kurde... ten koleś naprawdę był bardzo inteligentny
xDD
1

do każdego problemu podchodź jak do wyzwania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126277
nie ten temat ups

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2009-11-24 16:19:23

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
u mnie na siłowni jest jedna salka na której ćwiczy się klatkę...
ławeczki proste skośne itp...
i rzeczywiście tam są zawsze tłumy...
raz wchodzi taki 20+ byczek, kolega go pyta - ej co dziś ćwiczysz?
a on na to - klatę, jak połowa polski z tego co widzę...

może opisane mniej śmieszne... ale kurde do ławki (każdej) po 2 osoby w kolejce stały;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28444
hehehe

kumpel ćwiczy bicepsy , robi młotki stojąc i sie pochyla dziwnie do przodu, to ja do niego: co sie tak schylasz jak panna do loda ;] była brecha konkretna bo jescze zajady miał

dzisiaj w szkole kumpel który ćwiczy a wygląda od kilku lat sucho mówi : rzucam fajki, przestaje pić!!! Ale wiesz jak przestane palić to się bede mógł lepiej rozciągnąć nie wiem skąd on to wział... poza tym mówił jeszcze że nóg nie ćwiczy bo ma wyrobione z rowera i obwód ich wynosi aż 50cm;]

kolejny ewenement któremu zwracałem nieraz uwage że za dużym cięzarem robi ćwiczenia, zły plan ma itp, powiedział swojemu początkującemu koledze, któremu kazał żeby ćwiczył jak on, żeby mnie i innych nie słuchał ponieważ nie chcemy żeby on był silniejszy od nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5032
znam takie przypadki...
ja raz pytam się kolegi z klasy
jak ćwiczysz klatę??
jego odpowiedz ,, no seriami 10 po 10''
masz dietę??
jego odpowiedz ,, no staram się jeść dużo snickersów na masse''

albo wchodzę na siłkę z moim kumplem, idziemy zrobić rozgrzewkę, rozciąganie i takie tam, zaczynamy ćwiczyć plecy na drążku, podchodzi taki typek i zaczyna gadać, że już ćwiczy 2 lata, na klatę ciśnie już prawie 100kg, tak się chwali, a ja po chwili
do niego ,, szukasz kolegów, na wakacje, czy mama cię nie kocha? bo mnie to nie interesuje''
a koksik jak to koks... od razu z tekstem ,, a w ryj byś nie chciał dostać'' i już koleś zaczyna się spinać w tym momencie kumpel kończy serie na drążku podbiega krzycząc ,, weeź go do buzi'' i jak nie pie****** temu kozaczkowi w twarz... koleś spłynął... fakt faktem niezła beka była, ale zakaz na siłownie mamy xD ale wspomnienia bez cenne... i na lekcji ,, weź go do buzi, bo się pobrudzi''

do każdego problemu podchodź jak do wyzwania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6134
DamianE04
Na prawdę, zajbiste <yes>

"Jestem jedną z tych złych rzeczy, które przytrafiają się dobrym ludziom"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ja pamiętam jak raz znajomy wpadł na siłkę. coś z miesiąc go nie widziałem a tu zonk -miał gips na nodze... z tego co opowiadał to pęknięta torebka stawowa...
no to ok pożegnałem się z nim w szatni i po chwili widzę że skubany ćwiczy bez gipsu (fakt że nie na nogi ale gips zniknął) pytam go co i jak a ten że "gips sie poluzowało i mogę go bez większego zachodu zdejmować z nogi... ale wiesz - jakbym go wyyebał to zero odszkodowania..." i rzeczywiście cwaniak 2tyg na siłkę chodził w gipsie, na siłce bez niego a potem w szatni go zakładał:D
śmieszne było to jego "obuwie zamienne" :P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wam opowiem o takiej historii : D

- Robiłem barki na ławce ze skosem a ze skos był za mały to powiedziałem koledze żeby trzymał w takim odchyleniu w jakim mi pasowało a potem się zmienaliśmy.

- gdy robiłem rozpiętki na skosie takie pie rda puściłem ze na cała siłke smirdzialo.

Nie zła beka była
;d


Zmieniony przez - minwf w dniu 2009-11-26 21:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5032
dobrze że od smrodu masa wam tam nie spadła i się nie zatruliście bo dopiero by było ;D

do każdego problemu podchodź jak do wyzwania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1285
Eeee tam... Jak byłem w Nowym Dworze Mazowieckim (tam się urodziłem) u kuzyna to poszliśmy na siłkę a tam gościu jakich niemało nigdzie: wziął gryf łamany, nawalone jakby był Colleman, bierze go do rąk a gryf go przewaza...! Ten bach na lustro głową i wszystko w drobny mak...
nic bardziej widowiskowego nie widziałem pomijając krew na jego głupim łbie i jego oślą minę ..:/

Żyj własnym życiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium