SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najwyższe miejsce polskich piłkarzy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Pisałem jeszcze wcześniej a i tak nie dotarło Tutaj poprostu większość pisze intuicyjnie bez większej wiedzy .

Yakubu86

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Yakubu - ja czytałem zasady ustalania rankingu juz dawno ale i tak uważam że:
8. Hiszpania 750
9. Portugalia 743
10. Szwecja 740
11. Anglia 738
12. Turcja 731
13. Włochy 725
14. Dania 721
15. Niemcy 718
maja lepszą drużyne niż USA (7)

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
bodymaker fakt faktem w końcu Europa Jednak takie USA na MŚ w Korei i Japonii potrafiło udokumentować swoją wyższość nad samą Portugalią To łoni wyśliźli się z grupy ku dalszym rozgrywkom . Ten fakt zapefne też się przyczynił do tak wysokiej pozycji w rankingu . Gdyby za nazwiska dawali pkt to USA , Meksyk mogliby wiecznie marzyć o pierwszej 10 .

Yakubu86

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2496
erulf co w tym smiesznego ze japonia jest na 16? smieszniejsze jest to ze polacy sa na 17, kazdy chcialby zeby polska grala tak dobrze jak japonia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Polska gra na tyle dobrze jak dla mnie że w konfrontacji z Japonią nie obawiałbym się o niebo lepszej gry żółtków co więcej oczekiwałbym korzystnego rezultatu Myślę że Polska jeśli już miałaby się nabawić kompleksów to w meczu z Brazylią

Yakubu86

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
dla mnie Mexyk może być w pierwszej 10 bo sa naprawde nieźli i podejma walke z każda drużyna na świecie ... ale miejsce USA jest b. wysokie.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
b.wysokie w 100% zasłużone i nie od dzisiaj tak bardzo wysokie więc o żadnym szoku nie może być mowy

Yakubu86

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROBINHO

Następny temat

Koniec Galacticos!!!!

WHEY premium