SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Największy niewypał smakowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja jestem twardy jeśli chodzi o suple...Jednak Horse Power(fruit punch),zabijał mnie nawet swoim zapachem...Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68459
CLOUT i LEPTIGEN zabijają smakiem.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56393
BodyLine racja oba smaki horsa to totalna porazka 50 dni meki...
przed smakiem cytrynowym 5 min zbieralem sie do wypicia ze stresu...
nitro II pomaranczowy rowniez potrafil mnie mocno sponiewierac po wypicu musialem siadac z wrazenia nad tym okropnym smakiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
TRUSKAWA! niezaleznie od firmy czasem leci takim plastikiem jak landryny z 1978 roku

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Ej no, panowie, jestem teraz w niezlym szoku. Prosze o jednoznaczna wypowiedz: czy Clout ma jeszcze gorszy smak niz HP?? Bo jesli tak, to normalnie ja pier.....:P Za przeproszeniem:P

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68
Isostar jablkowy :( ochydne swinstwo. I serwatka waniliowa...do teraz czuje jej smak...:./
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Qoora,jeden lubi śledzie a inny czekoladę...Czasem nawet myślę,że lepszy byłby "surowy" smak,niż ten rasowany...Czytałem wypowiedź na temat Ester Stacka i mam zupełnie inne zdanie,abstra***ąc od tego,że uważam go za najlepszy stack przed treningowy!Pzdr.
P.S.Rozbraja mnie fakt wykropkowywania części wyrazu...To się samo robi.Mega cenzura!

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-08-01 08:09:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
przed smakiem cytrynowym 5 min zbieralem sie do wypicia ze stresu...
nitro II pomaranczowy rowniez potrafil mnie mocno sponiewierac po wypicu musialem siadac z wrazenia nad tym okropnym smakiem...


jeżeli porównujecie Nitro II jakikolwiek smak z okropnym smakiem nie do wypicia to jest tu jakies chyba ****a nie porozumienie

jeżeli do nitro wrzucicie odpowiednią ilość wody, wg. mnie 1,5 miarki - 400 ml wody, 1 miarka - 300 ml to smakuje jak napój orzeźwiający. naprawde mało tej wody musi byc zeby było kwaśne.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
najgorsze ścierwo jakie jadłem to horse power, do teraz jak przypomne sobie ten oranż to mi się podnosi

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
monster mass czekoladowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Gainer???

Następny temat

TRIBUACTIV B6

WHEY premium