SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najtańsza i Najlepsza odżywka białkowa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3569

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

78

Wzrost

182

Staż treningowy

3 miesiące

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

5 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

każde

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

stosowana węglowodanowo-białkowa

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

ograniczone

Cel/problem/opis

przybranie masy mięśniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Witam, mam 17 lat i od 2-3 miesięcy systematycznie trenuję na siłowni. Szukam Najtańszej a możliwie najlepszej odżywki białkowej. Aktualnie używam Activlab SOYA PRO oraz kreatyna też od Activlab. Chodzi mi o to, że zakup białka był kierowany tylko ceną, a nie miałem w tedy wiedzy jaką teraz posiadam. Szukam Dobrego białka, głównie serwatkowego. I tutaj mam pytanie które wybrać. Jak pisałem mam 17 lat i nie mam pracy, skąd środki pieniężne ograniczone i nie stać mnie wydać 170zł na TREC-a. Zależy mi na opakowaniu ok.2000g za cenę +/-100zł. Wiem, że moje możliwości są śmieszne dla niektórych, ale muszę czymś uzupełnić dietę bo nie stać na kurczaka, ani 5jajek (to są tylko przykłady)codziennie żeby dietą pokrywać zapotrzebowanie na białko. Wiem także, że poniżej podane produkty są szybko i wolno wchłanialne przez co nadają się na różne pory dnia, ale jak by mnie było stać to bym sobie kupił odpowiednie na każdą porę dnia i bym nie pytał.

Zastanawiam się między:
-ACTIVLAB - Whey Protein 80 plus Authentic (Whey95 jest już droższe)
-ACTIVLAB - 6 Protein Blend
-ACTIVLAB - MUSCLE UP PROTEIN

(z ACTIVLAB-a są najtańsze)

Zauważyłem także, że białko od SFD też ma niską cenę i podobno dobre. Ale nie wiem, czym się różni Izolat białka od Koncentratu i którego szukać. Nie wiem także czy jest sens szukać białka z BV=160 (czy jakoś tak), bo podobno powyżej BV=100 nie ma wielkiej różnicy. Jestem żółtodziobem wiec pytania mogą się wydawać śmieszne.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Własnie dzisiaj przyszła paczka z SFD. Kupiłem Kokos, Biała czekolada i Orzech... Kokos otwarłem jako pierwszy. Smak troszkę słabo intensywny i słodki, ale z mlekiem to MIAZGA. Może ja tak mam bo jadłem soję, ale smak i rozpuszczalność rozwaliły mnie doszczętnie. Aż ciekaw jestem innych smaków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Proszę o propozycje, jeśli znacie inne produkty warte uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1350
Ostrovit WPC 80

"Wielkich ludzi łączyło to, że mierzyli siły ponad zamiary" ~ Daniel Lugo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Izolat w zasadzie niczym nie różni się od koncentratu, no wiesz jak masz sporo kasy to możesz zainwestować. W amatorce nie odczujesz różnicy. Jeśli chcesz tanie i dobre białko to polecam te z sfd, np. te: https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
No właśnie patrzę na te białka SFD, czym się różni PROTEIN PLUS od ECONO v2??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Chodzi o to, że Econo jest bardziej ekonomiczne, tu różnica w cenie, co prawda nie jest ona wielka, ale zawsze coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
i zawiera koło3g białka mniej w porcji. I tu pytanie, jaki smak, bo jeśli chodzi o Ostrovit to jest mały wybór, a jeśli chodzi o SFD to smaków jest masa. (te 2 produkty teraz wydają się najciekawsze).

Zmieniony przez - dajkam2 w dniu 2014-01-06 19:35:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
z tego co wiem to malina, wanilia, truskawka oraz orzech sa najlepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
właśnie myślałem, nad orzechem, kokosem albo czekoladą. Miałem próbki wielu czekoladowych białek i tak na prawdę może połowę czuć czekoladą. Reszta tylko brązowieje.


Zmieniony przez - dajkam2 w dniu 2014-01-06 19:52:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
to fakt, jedynie z Trec'a wiem, ze czekolada jest bardzo dobra. Na Twoim miejscu wybrałbym chyba wanilię, gdyż to taki uniwersalny smak, albo truskawkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 409 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5083
Przepraszam, ze sie wtrące ale czy nie lepiej dołożyć kilka złotych i kupić większą pake, a nie 750g ? Nie jestem jakims specjalista, ale też bym sie chetnie dowiedzial, bo zamierzam wziąć.

Soooooooooo I'm Awesome.

Twarrrogowe Ptaasie Mleeczko
[www.sfd.pl/Twarogowa_rozkosz.-t1018957.html]

Dietetyczne Gofry dla każdego.
[www.sfd.pl/Sobotnia_Rozpusta_u_Thisisosom.-t1020277.html]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłka

Następny temat

ODŻYWKA

WHEY premium