SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najsilniejsza przedtreningowka, bez kraatyny i 1,3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1420 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150829
jasikbot - no to ja mam wersję z gaba własnie. W takim razie sorry za zamieszanie, tej bez gaba nie probowałem, choc nie sądzę by była roznica w efektywnosc ze względu na ten skłdnik chyba że w grę wchodzą jeszcze jakieś ukryte zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21309
a jest wersja bez gaba?? ja takiej nie spotkalem, wiem ze byla zmiana w formach argininy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16586
nowe wersje sa bodajze "gaba free" niby ten skladnik ma wplywac znaczaco na skupienie i koncentracje, polepszenie samopoczucia z tego co wiem.. w nowych wersjach wycofali to nie wiem dlaczego.. a czy zastapili to czyms nowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21309
TOMQ to bez gaba nie jadlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16586
sa opinie ze pierwsza seria z gaba lepiej kopala ale sa tez opinie ze nie ma roznicy, ja nie jadlem obu to nie wiem. btw ale autorowi tematu polecam ten produkt naprawde goooood shit;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja jadlem obie wersje z gaba i obie tak samo dzialaly, teraz to juz bedzie 3 wersja flooda (ta bez gaba)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8237 Napisanych postów 150081 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187866
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wieksze mięsnie bez przybrania duzej masy gainer czy białko

Następny temat

UNS Carbon Classic

Fruzelina