SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najpierw mrowinie, teraz spuchnieta noga..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
Jakoś na początku maja mój znajomy, siedział przy kompie z noga założna na druga noge <jak baba> ;d zadzwonil telefon i on szybko wstał.. ( w tym czasie jak siedział zdretwiała mu prawa noga ) dal pierwszego kroka w tym biegu do telefonu.. i bęc coś mu walneło w kostce ból odrazu straszny <ponoć> potem opuchlizna itd.. i juz tak sie meczy 3 miesiące. Kostka spuchła boli u lekarza nie był bo to plama na honorze.. Co to może być??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
No to jak plamą na honorze jest pójście do lekarza no to nie jest dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14919
Pierwsze: Twój kumpel to głupek jak od 3 miechów chodzi z kontuzjowaną nogą i duma nie pozwala mu iść do lekarza (chyba, że to Ty sobie zrobiłeś, a piszesz, że niby kumpel bo Ci wstyd )

Drugie: Ja kiedyś doznałem kontuzji kostki oglądając TV. Położyłem się na kanapie i nogi na krześle. Jakoś tak niefortunnie położyłem stopę, że staw skokowy się znajdował na krawędzi krzesła. Coś mi przeskoczyło w stawie. Trochę pobolewało, ale ogólnie normalnie chodziłem i luz do końca dnia. Rano jak się obudziłem to nie mogłem stopą poruszyć!, heh

Zacząłem smarować maściami przeciwbólowymi/przeciwzapalnymi, ale przez 2 dni zero poprawy, na 3 dzień wziąłem tabletki przeciwbólowe/przeciwzapalne i przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
generalnie to nie ja.. ale mój kumpel własnie nabawił sie takiej kontuzji. dzisiaj kostka spuchla dwa razy bardziej.. nic nie pomaga tabletki masci nic.. moze jakies stawy naderwał?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrok...

Następny temat

Dziwny problem z nogą w stawie skokowym

WHEY premium