SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najmocniejszy dostępny legalnie spalacz, przedtreningowiec (pobudzajacy)

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 4738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2144
Gdzie go mozna kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
od chlopakow z bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2144
maja wszystko zarezerwowane ;(

Sie zdenerwowalem jeszcze..
Chcialem zamawiac tested burner, a patrze - brak na skladzie...
Na zadnym sklepie nie moge go dostac, a chcialem zamowic go + probki, a w jakims sklepie jest tested burner, ale nie ma probek, a nei chce zamawiac 2 razy bo przesylka za droga..
nie fajnie

Co polecacie ogolno dostepnego tak silnego jak tested burner na chwile dzisiejsza? Bo chce zamawiac

Zmieniony przez - tom940 w dniu 2012-01-15 19:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wejdz w profil Tomq-Mag
tam masz polecane spalacze - szukaj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
nie bede zakladal nowego tematu, wiec podepne sie tutaj. Chlopaki co byscie mogli dla mnie polecic? Potrzebuje czegos naprawde mocnego. Zjadlem juz troche tych wszystkich pobudzaczy i ogolnie zaden na mnie wrazenia nie zrobil.

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2148
ja z obecnie dostepnych polecam
stacker 2 z efka
lub endoburn obecnie jadlem i super dziala! i pewnie dlatego juz malo tego na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 208
Ja proponuje black mamba, swietny spalacz cena jest warta tego produktu 10 kg intensywnych trningów z ciężarami oraz aerobowych 3 4 lity wody dziennie w ciągu 2 m-cy poszło zemnie jak z psa po przerwie pol rocznej zostalo mi jeszcze 40 tab. dzis jak wziełem jedno to mnie tak wykopał ze myslalem ze zemdleje serio moja waga to 114 kg wzrost 196cm staz na silowni spory nie wiem kiedys nie odczowalem takiej mocy po jednej tablece, biore 1h przed silownia popijam 300ml wody bezposrednio po posilku, 100% energi i motywacji do cwiczen, 100% potliwosci, nie polecam dla ludzi ktorzy maja problemy z nadcisnieniem, ukladem krwionosnym, sercem itp. plytki oddech szybsza praca serca, taki rezacz ze zastanawiam sie czy go dalej brac. Pozdrawiam sorry za bledy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
raczej dla osoby ktora zalozyla temat spalacz ten wrecz bedzie niebezpieczny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 208
Oczywiście różnie działa na każdego, nie ma opcji kupywać aby kupić, napewno trzeba mieć jakieś doświadczenie w spalaczach na początek radził bym cla green tea i clenburexin II i do tego l-karnityne oraz dobrą dietę i dopasowany trening do spalania tkanki tłuszczowej ograniczamy cukry do prawie zera organizm zacznie spalać po miesiącu ograniczenia cukrów zbędną tkankę tłuszczową i utrzymywać ciepłotę ciała do tego proponuje trening HIIT, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki Potreningowe

Następny temat

Kreaty mono z czym.

WHEY premium