SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy układ dowolny w historii kulturystyki – wasze propozycje ?

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

Ilość wyświetleń tematu: 10477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 780
Tak sobie analizowałem pozowania kulturystyczne aktualnych i przeszłych kulturystów i dochodzę do wniosku, że w latach 80 większą uwagę przywiązywało się do pozowania głównie chodzi mi o układy dowolne. Jak dla mnie nr.1 w historii kulturystyki najlepszy układ dowolny i wykonanie miał Lee Labrada Mr. Olympia 1989. Płynność ruchów i gracja z jaką się rusza przyćmiewają teraźniejsze gwiazdy Mr. Olimpia.

A wy macie jakieś propozycje jeżeli chodzi o najlepszy układ dowolny w historii kulturystyki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 3694 Napisanych postów 44865 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 336248
Dorian Yates:

Bez zbytniej przesady i pajacowania.Nie za szybkie przejścia,wszystkie podstawowe pozy + parę twórczych.

Tak powinni pozować kulturyści.Stawanie na głowach..itd. to małpie wygłupy Imho.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10755 Napisanych postów 46350 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz nie pamietam, ale to bylo chyba w latach 70, gdzie podobno byl koles co potrafil pozowac 10-15 min i nie powtorzyc zadnej pozycji, wypadlo mi imie tego zawodnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3008 Wiek 16 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54551

Też nie uważam stanie na głowie za kwintesencje pozowania ale ten układ jak dla mnie powinien zaliczać się do najlepszych.świetne przejscia i wyczucie. Ale też nie mozę zabraknąć Flexa którego pozowanie też było interesujące

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42600
Ten uklad Kaia to tragedia.
Polaczenie homoseksualnego Peep Show, z problemem identyfikacji plci.
Piosenka mogaca byc teczowym hymnem, do ktorej eksponuje zad jak striptizerka. Zabraklo tylko melona...
2

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 18217 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 703686

Jak dla mnie lepszego nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11147
jedno z lepszych pozowań jak dla mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 23195 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 224071
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 780
rzeczywiście bardzo dobry układ i wykonanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 18217 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 703686
jabolcokk, - Fajny uklad, faktycznie.
Ale czy to wedlug Ciebie najlepszy uklad dowolny w historii kulturystyki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 716 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8343
Według mnie najlepszy ( nie śmiac się , że w pewnym momencie nim zachwiało facet ma 53 lata na tym filmiku i co prawda jest cieniem samego siebie , swojej formy jaką prezentował podchodząc pod 40 lat.Jest to mój idol kulturystyczny )

Dobre są też :

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VanderV

Następny temat

Przerwa po HST

MenS