SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy polski piłkarz na mundialu

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5071

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Sluchajcie-nie ma co gdybac"co by bylo gdyby Klose i Podolski grali dla Polski". Dla mnie to bezsens, poniewaz uwazam, ze gdyby zostali oni w Polsce i nie wyjechali to tu poprostu tu by sie zmarnowali. Zgineliby w tlumie tych tysiecy mlodych polskich pilkarzy, nie mieliby jak(i gdzie) sie rozwinac, mozliwe, ze w Polsce nikt by nawet ich nie zauwazyl. Skonczyli by w jakiejs 3-4 ligowej drzynie, grajac zamiast na boisku to na klepisku a tak to dzieki temu, ze wyjechali do niemiec sa teraz gwiazdami MS.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jw.
Poza tym Podolski parę lat temu sam starał się o powołanie do polskiej kadry słał jakies papiery do pzpn ale miśki ze związku naturalnie nie ruszyły dupskiem i tępym łbem.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a ja sie ciesze ze Klose i Podolski grają dla Niemiec
bynajmniej maja szanse cos osiągnąc
bo w Polsce do by g**** osiagneli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
racja, w Polsce nigdy nie wiadomo, czy cokolwiek by osiagneli.. a juz na pewno nie to, co w Niemczech

Michal DeLura byl juz powolany do reprezentacji Niemiec? jak nie to wydaje mi sie, ze ktos od nas powinien jak najszybciej go powolac, bo w przyszlosci moze sie okazac, ze to bedzie kolejny polsko-niemiecki stracony dla nas talent..

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Chyba jeszcze nie byl powolany.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Miałem wahania pomiędzy Borucem, Bosackim, Smolarkiem i Jeleniem...więc trudny wybór zacząłem od odrzacania kolejno graczy:
Boruc: grał podczas turnieju świetne mecze, lecz przy ostatniej bramce dużo zawinił.
Bosacki: mecz z Kostaryką był świetny z Niemcami też nieźle zagrał, lecz nie grał wogóle pierwszego meczu, więc odrzuciłem go.
Smolarek: w wysokiej formie podczas meczy, lecz jak patrzyłem na niego, to w porównaniu z Jeleniem coś mu jeszcze brakowało.
Jeleń: we wszystkich meczach pokazywało swoją szybkość, wywarł na mnie ogromnie pozytywne wrażenie, że jako debiutant nie bał się starć z innymi zawodnikami...i ta jeszcze jego szybkość...

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
Boruc,Jelen,Bosacki Smolarek --reszta to według mnie ołt
tak wogule to szkoda ze janas wziol nie perspektywiczna ławke rezerwowych typu Mila Rasiak Giza Kosowksi szkoda.... ;-/

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Delura ma jeszcze szanse grać w reprezentacji Polski, tylko coś czuje że będzie z nim podobnie jak z Podolskim

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Tez mam takie wrazenie

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Netsoccer

Następny temat

Najgorszy polski piłkarz na mundialu

WHEY premium