SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy gainer nie do cyklu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
1 .WIEK: 17 lat
2 .WAGA: 87kg
3 .WZROST: 193cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 37cm
-Klata: 114cm
-Udo: 60cm
-Talia: 86cm
5 .STAZ NA SILOWNI: 2 lata ale dopiero od 3 miesięcy 4x w tygodniu systematycznie
6 .CEL SUPLEMENTACJI: MASA i siła
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: kreatyna olimp i glutamina
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: do 200zł ale tak żeby starczyło na miesiąc...
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) nie wiem
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): mam raczej tendencje do łapania oponki
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 90
-Przysiad: 100
-Mc: 120
12 . Czy masz dietę? Mam ale z brakami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7732
Gainer: Mutant mass
albo Bulk: Up Your Mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
Tak jak w temacie chce kupić gainiera bo mam braki w diecie. Przestrzegam głównych zasad, unikam niewskazanych produktów. Jem oczywiście codziennie ryż i kurczaczka. Jednak jadam dziennie tylko 3 posiłki. Tryb życia mnie do tego zmusza. Proszę mi nie radzić rób sobie na później. Od 8-do 14:30 jestem w szkole a od 15;45-18:30 w jednej pracy a od 19-21 w drugiej. Chce kupić gainiera z 30g białka oczywiście na 100g gainiera. Chodzi mi o produkt zawierający węgle o najróżniejszych wiązaniach i bogatym w najważniejsze składniki potrzebne podczas ciężkiego wysiłku fizycznego. Jaki produkt radzicie chodzi mi podkreślam o garniera NIE do cyklu. Do cyklu kupię GAINER 2 Vitamaxu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
A co powiecie na TREC MASS XXL i do tego białko ostrowii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Monster Mass z BX'a bardzo dobry gainer który mogę Ci polecić

Mass XXL ma 20g białka
Monster Mass 25

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2008-11-09 00:01:37

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
To ty sam powinieneś wiedziec jaki gainer będzie ci potrzebny.
patrz jakie masz braki w diecie i dobierz odpowiedni gainer do tego

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

MASSACRA ile łyzeczek pomocy!!

Wiecej