SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze na rynku białka i gainery?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Siemka. A więc tak jak w temacie, jakie są aktualnie najlepsze bialka i gainery na rynku? Chce sobie cos kupic, micha niby jest, ale w pracy czasami ciezko o normalny posilek... (jedna przerwa na 8h) a wiec chce sobie cos wruzcic miedzy posilkami. Zalezy mi na odzywce wysokiej jakosci, cena nie gra roli. Oczysicie sam zrobilem rozeznanie na rynku, ale chce przeczytac wasze opinie.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
co masz na myśli pytając o "najlepsze" - raczej nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi (kwestia indywidualnych upodobań)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
jak czasu mam malo w pracy to wheyc6 + jakis gainer + garsc orzechow

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14679
dobry jest nawet gainer z sfd, mass xxl, mutant mass, białko to whey 100, nitroprogen, complex 100 z olipmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Jesli chodzi o sklad to wiadomo ze sam moge sobie sprawdzic, z reszta pewnie i tak to co jest napisane na etykiecie produktu nie zgadza sie w 100% z tym co w nim jest. A wiec nie liczac skladu, chodzi mi o rozpuszczalnosc i smak. :) Jesli chodzi o bialko to pewnie wezne whey 100 bo juz mialem bialko z tej firmy, i dobrze smakowalo, z rozuszczalnoscia problemu nie bylo, no i sklad dobry, przynajmiej na etykiecie. Ale co z gainerem? Jesli chodzi o produkty firmy sfd to odpada. Zrazilem sie do tej firmy. :)

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
Weź sobie Gaspariego Myofusion, na etykiecie białko, w środku gainer, a smak OK....


Takie combo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Koktajlee robic ,płatki owsiane,do tego białko wpc SFD,jaki smak ci sie podoba+ mleko,jak mi było za malo słodkie dawałem słodzik zamiast cukru. JUz dawno nie testowałem ale na sniadanie teraz zaczne koktajle robnic.Płatki namoczyc zeby byly miekkie.Wszystko w odpowiednich ilosciach do miksera i gotowe-duzo lepsza jakosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Nie mam miksera

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
a to sie przydaje nieraz(ten mikser),idzie zrobic naprawde dobre koktajle,sa rozne przepisy w kuchni sfd,a gainer to cukier i bialko,oczywiscie niektóte troche lepsze składowo,ale bez rewelacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336119
Najbardziej popularne i najsmaczniejsze produkty z tych dwóch kategorii ma obecnie Scitec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja mam coś takiego zamiast gainera https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_OAT_N_WHEY-opis28160.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dorzucic na masę do diety ?

Następny temat

Kreatyna po co

Wiecej