SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze białko do cyklu Co kupić

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
Witam jestem w trakcie cyklu



-Grenade 50 Calibre
-BCAA w płynie
-CM 3 1250
-Biogeni OROgeniX





Jakie polecacie białko,które było by najlpesze?? do ceny ok 150zł

Cel beztłuszczowa masa, plan treningu jest, dieta staram się;)

do tej pory miałem -Amix Predator 1000G.

po treningu biorę OROgeniX 4 kapsy, ale niestety kończy mi się, i teraz pytanie, czy wystarczy mi BCAA w płynie po treningu czy coś lepiej dokupić??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
np
https://sklep.sfd.pl/Trec_Whey_100-opis600.html
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Whey_Protein_80_Plus-opis2084.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a bcaa dawaj na porcje 1g/10kg wagi przed i po silce lub wieksza porcja i popijaj w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
Scivation Whey Protein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
Zainteresowały mnie te opcje hmmm ??

MET-Rx Supreme Whey 2270g
Scivation Whey Protein,
HI TEC Peak Whey Fusion 2250g,
Hi Tec Whey C-6,
Nutrabolics Muscle Fusion (Syntha-6) ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
aa Mam takie pytanie nie wiesz może czy peak lub c 6 posiada rakotwórczy aspartam??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wystarczy skład przeczytać

Składniki:
Koncentrat białek serwatkowych, ultrafiltrowany koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych (filtrowany metodą cross-flow), izolat białek serwatkowych (izolowany metodą chromatografii jonowymiennej), hydrolizat koncentratu białek serwatkowych, hydrolizat izolatu białek serwatkowych, L-leucyna, L-glutamina, substancje słodzące (cyklaminian sodu, sacharynian sodu), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), kwas askorbinowy (wit. C), nikotynamid (wit. B3), α-octan tokoferylu (wit. E), pantotenian wapnia (wit. B5), octan tiaminy (wit. B1), ryboflawina (wit. B2), chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), biotyna, folacyna, cyjanokobalamina (wit. B12), laktaza, ekstrakt z ananasa (źródło bromelainy), ekstrakt z papai (źródło papainy), ekstrakt ze szpinaku (źródło β-ecdysteronu), czerwień koszenilowa E124 (barwnik dla smaku truskawkowego), kakao (dla smaku czekoladowego), aromat identyczny z naturalnym

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5228
więc nie posiada, bo sporo białek posiada z tego co czytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1921
Sprawdź Whey Gold Standard, tyle, że te białko jest nieco droższe niż wspomniane 150zł

Winners never Quit.
Quiters never win.

Jeżeli pomogłem wejdź :

http://www.pajacyk.pl

I naciśnij na brzuszek pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10750
polecam c6, dobry smak i rozpuszczalność.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatyny

Następny temat

mam pytanie

WHEY premium