SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze białko cenowo / jakościowo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
Witajcie, chciałbym się was doradzić jakie białko wybrać jeżeli chodzi o cenę.
Co myślicie o Ostrovit - WPC 80 900g i SFD - Wpc protein plus 750g bo właśnie je zamierzam kupić.
Kolega polecał mi ActivLab - Soja Pro 2000g ze względu na cene. Efekty widział. Co o tym sądzicie?
Mam do wydania około 80-90 zł na białko. Nie chcę wygórowanej ceny i najlepszego białka, bo takie nie są tanie, nie chce też płacić 80 zł za 750 g bo to szaleństwo :). Co więc polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
No właśnie już wcześniej kupiłem sobie Ostrovie orzech razem z gainerem ale białko zaczynam brać za tydzień dopiero :). Dziękuje za opinie, temat do zamknięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Mozesz brac smialo sfd, ostrovit tez ok, mozesz zamieniac sobie np. activlabu jak nazwa mowi soja, czyli bialko roslinne a wiec raczej kiepskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263125
SFD WPC v3 jak najbardziej


Soje odpuść... efekty po białku, heh

kwestia też tego czy rzeczywiście to białko jest Ci potrzebne

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-01-20 23:04:59

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
No właśnie jest bardzo potrzebne, twarogu nie jem, więc muszę jakoś to zastąpić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
efekty po białku

nie jesz twarogu więc musisz to zastąpić- to też ciekawe.

jak wygląda twój rozkład makro w diecie? wrzuć rozpiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
Nie jestem jakimś zaawansowanym użytkownikiem i prawdę mówiąc ,nie mam pojęcia co to makro :). Diety szczególnej nie prowadze jedynie co to Śniadanie, później drugie śniadanie w szkole, obiad ( przed treningiem) po treningu też coś jem, i wieczór. Dużo jabłek jem i wszelkich owoców, a wszelkie słodycze staram się ograniczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Makro-Makroskładniki (białko/węgle/tłuszcze) jeśli nie masz zbilansowanej diety i nie wyliczasz dziennego spożycia kalorii i nie rozkładasz tego na b/w/t to kupowanie odżywek= pieniądze w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
wiesz nie siedze cały dzien w domu, i sie nudze. Mało mam wolnego czasu, i nie wyliczam kalorii, próbowałem rozliczyć ile dziennie potrzebuje kalorii, wyszło około 3000, zgubiłem tą kartke, więc nie napisze ile w tym białka i węgli , a białko zawsze coś uzupełni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Nie liczysz codziennie, liczysz raz i robisz codziennie to samo jak nie masz czasu kombinowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
Ale nie jem codziennie tego samego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
Da mi ktoś linka do SFD WPC v3 bo szukam szukam i za żadnego czorta tego nie znajdę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainery i masa

Następny temat

Suplementy na utrzymanie masy

WHEY premium