SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze ćwiczenia na Klatke Piersiową i Kaloryfer

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
Witam mam na imie Kamil mam 17 lat 180cm 75kg w bicepsie 36(Nigdy nie ćwiczyłem na siłowni) co zrobić żebym jeszcze lepiej sie Prezentował o kaloryfer juz tak nie chodzi ale chodzi mi bardziej o umięśnienie klatki piersiowej jakie ćwiczenia najlepsze robić żeby osiągnąć cel(bez siłowni)???i czy do umięśnienia klatki piersiowej potzeba jakieś diety.
Prosze o odpowiedź i z góry dziękuje
Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 8 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29812
paradoksalnie zeby polepszyc klate, nalezy oprocz niej trenowac cala reszte. trening calego ciala spowoduje wiekszy wyrzut hormonow i tym samym przyczyni sie do nabierania masy.
tak, potrzebna jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 139 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1677
Witam Ciebie, wygladasz jak taki jeden typ, nie jestes czasem z Kczewa? ale to poza tematem.

Na poczatek polecam Ci

class="link" target="_blank">KILLER trening by Barbrothers...
- zadziala napewno, ale dieta to podstawa, na poczatek nie musisz jesc jak kulturysta czy facet z 2-3-4-5 rocznym stazem, bo urosniesz itak itak, ale jedz czesto i zdrowo, zajrzyj do dzialu dieta.

;P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parę pytań na dobry start

injelly