SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza osłonka na wątrobe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68176

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Stworzyłem ten temat aby przdstawic srodki które maja na celu zminimalizowanie uszkodzen watroby podczas cyklów.Wszystkie one są dostepne w aptece bez recepty.


Sylimarol(dostęne sa 2 wersje 35mgoraz 70mg) -Wspomagająco w zaburzeniach czynności i przewlekłych stanach zapalnych wątroby. Działanie ochronne na wątrobę koncentratu sylimaryny tłumaczy się stabilizowaniem błon komórek wątrobowych, chroniących przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. Przypuszczalny mechanizm działania oprócz ochrony błon komórek wątrobowych polega na intensyfikacji komórkowych procesów syntezy białek prowadzących do szybszej regeneracji i zdolności formowania nowych komórek oraz aktywności przeciwutleniającej.

Essentiale forte 300 mg-Preparat uzupełnia istniejące ubytki powstałe w skutek procesu chorobowego oraz szybszą regenerację uszkodzonych komórek watrobowych.

Esseliv-Ostre i przewlekłe choroby wątroby, w tym: - toksyczne i polekowe uszkodzenia wątroby, - poalkoholowe uszkodzenia wątroby, - przewlekłe zapalenie wątroby. Wspomaganie leczenia zaburzeń czynnościowych wątroby, dróg żółciowych oraz kamicy żółciowej.

Liv52-Preparat pobudza czynność wątroby. Działa ochronnie na wątrobę zmniejszając szkodliwy wpływ toksyn: bakteryjnych, wirusowych i różnych substancji chemicznych w tym metali ciężkich i alkoholu
Działanie:
Spożywanie Liv.52 może pomóc w regulacji poziomu enzymów i zoptymalizować przyswajanie i poprawić skuteczność działania wątroby.Preparat pobudza czynność wątroby. Działa ochronnie na wątrobę zmniejszając szkodliwy wpływ toksyn: bakteryjnych, wirusowych i różnych substancji chemicznych w tym metali ciężkich i alkoholu. W skład leku wchodzi 7 ziół opracowany przez hinduskich zielarzy 2500 lat temu. Doskonale wspomaga pracę wątroby, oczyszczanie jej z toksyn, kancerogenów. Obniża poziom bilirubiny i trójglicerydów. Leczy przewlekłe choroby - marskość, żółtaczkę. Poprawia apetyt, trawienie, likwiduje zaparcia

Cenny produktów
sylimarol 35mg-do 7 zł
sylimarol 75mg-do 7 zł(ostatnio płaciłem4,99zł)
Essentiale forte 300 mg-24-35zł
Esseliv-(w promocji nawet 16zł)20-33zł
Liv52-25-32zł(ostatnio płaciłem 25zł)

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2007-10-19 10:04:15

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
glosuje na esseliv

co dawid nudzisz sie w domu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
na mnie najlepiej dzialal essential - jak to sie mowi drogi i dobry

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja od poczatku biore liv-52 i jest ok

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
to kto zaznacza sylimarol??

fakt faktem wczesniej na oralach stosowalem sylimarol i to w dawkach 140mg do 20mg np mety i watroba luz badania idealne wiec nie powiem ze zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Lecytyna z Rossmana. Bralem esselivy, essentiale i inne cuda i tylko lecytyna mi obnizyla dostatecznie wartosci enzymow. Dawka to byla cos kolo 10g dziennie dzielone na 2 razy (przed posilkami albo po, nie pamietam).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
ja zapare miechów zrobie cykl z meta zakupiłem liv52,sylimarol i sylimaron 100 z olimpa

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
niedlugo bedziemy glosowac co jest wieksze, ziemia czy slonce

jedyna kompetentna osoba byla by ta ktora by w zrobila testy wszystkich srodkow i badania aspat/alat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Nordland85 słonce jest wieksze , a skoro zaden z nas niema mozliwosci przeprowadzenia testów to dzielimy sie swoimi doświadczeniami.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
heparegen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Kazdy wcisnie to co stosowal albo to co "slyszal ze dobre". Ankieta tak naprawde NIC nie pokaze niestety. Bo to nie jest smak koli czy pepsi tylko stan watroby ktora nawet nie jest unerwiona i nie boli... a przeciez wszyscy nie robia badan i nie porownuja z innymi wynikami po innych oslonkach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STOSOWANIE CLOMIDU ?

Następny temat

Boldek+susta+meta

WHEY premium