SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza kreatyna !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
wyitam
chciałbym abyscie polecili mi jakiej firmy kreatyne wybrać.
jestem po niewielkiej przerwie w cwiczeniachi chce szybko i skutecznie nabrać na masie.Na poczatku chce dobrać sobie diete i pomóc kreatynka a po jakims czasie dokupic gainera
czekam na Wasze rady

Zmieniony przez - vicente87 w dniu 2011-11-16 18:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Kreatyna należy do najbardziej popularnych suplementów diety, których wpływ na budowę masy mięśniowej jest nieoceniony. Nie ma obecnie na rynku suplementacji sportowej produktu, który by wykazywał podobne działanie do kreatyny, jeżeli chodzi o siłę i efektywność.

Sprawdź nasz ranking kreatyn TOP10:
https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Kreatyny_ranking__najlepsza_kreatyna-a906.html
Kryteria wyboru kreatyny, to stosunek jakość jakości do ceny.

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1613
Osoboscie poleciłbym Ci Creatine magna power+TCM firmy Olimp zrobiłem na tym dobre 6 kg. Kreatyn jest naprawde duzo wieć ciezko powiedziec. Na każdego inaczej działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
polecam ci cos z firmy olimp lub trec magna power polecam dobra kreata jak nigdy nie brales to starczy jak to juz kolejny cykl to polacz jak kolega mowi z tcm;)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
a cos z amerykańskiej połki ? jakis czas temu brałem gainera z universala i bylem zachwycony wynikami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Wez mono, z jakiej firmy wezmiesz to bez znaczenia, bo to wszystko to samo ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
Powiem tak zjedłem tego szajsu juz troszeczke
bylo mono był jablczan byly staki ale tym razem postawiłem na Kre-alkalyn z olimpa + doriana noxa przed treningiem i powiemn ze zejst kozak
IMO nie ma sensu kupowac staków bo na samej krecie mozna zrobic konkretne wyniki.
sila i dobrej jakosci miecho idzie do przodu - jestem w 5 tygodniu acz kolwiek musisz zdac sobie sprawe ze najwazniejsza role tutaj odgrywa dieta i regeneracja potem trening i suplementacja
ps kre-alkalyn dwakuje
Dt rano 2 kapsy przed trenigiem noxa i po 2 kapsy
DNT rano 2 kapsy i wieczorem 2 kapsy
pozdro

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Jakimi wynikami?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
z amerykanskich sie nie znam ;) P kre alkalyn tez konkretnie porobic umie;) lecz lepszy na 2,3 cykl

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Kre alkalyn bym sobie darowal, pic na wode.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
nie wiem czy traki pic na wode!!!
jak dla mnie lepsza od mono - ale moze to idndywidualna sprawa

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile gainera po treningu !

Następny temat

Suple po terminie!

WHEY premium