SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza droga dla początkującego!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4168
KANEL, napisz co możesz trenować w miejscu zamieszkania. Bo może się okazać że polecamy Ci coś, czego nie możesz trenować. A jeżeli masz spory wybór to zacznij od uderzanych - kickboxing/muay thai będą bardzo dobre na początek - techniki są skuteczne, sparringi są częstym elementem treningów. Później załącz jakiś styl chwytany (bjj, judo) i będziesz kozak
"lubiecycki" - co trenujesz, że uważasz bjj za nieskuteczne w starciu ulicznym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9931
trenuje KB, i nic nie mam do bjj nawet uwazam ze to swietny sport i bardzo skuteczny ale na ulicy nieatakuje cie jeden zakapior tylko kilku i co bedziesz sie tazal ze wszystkimi po ziemi? ja wole dac jednemu szybko w zeby i spier.... gdzie pieprz rosnie, ale to tylko moje prywatne zdanie i zachwile pewnie zostane za nie zjechany. pozdro 600!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1677
Krav maga, aikido, judo, karate, boks, kickboxing i brazylijskie ju-jutsu to są SW, które u nas można trenować. Ja osobiście wolałbym boks, kb albo karate. Co do tych stylów chwytanych to też mi się widzą, ale na początek chciałbym coś w stójce. A trenowac chcę aby poprawić kondycję i oczywiście żeby jakiś palant mi nie nastukał :)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
To ja bym z tych wszystkich wybrał albo boks albo kickboxing albo bjj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1677
Tak, tylko że boksu u nas nie można chyba trenować rekreacyjnie :( a o kb muszę się dowiedzieć. Treningi karate są u nas są 2x w tygodniu po 2 godz. Boję się, że to za mało. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4168
Idź na KB (na 99% można ćwiczyć rekreacyjnie) a potem dołącz bjj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
idź wszędzie tzn idx na KB idźna boks idź na BJJ wszędzie zabierz spodenki , idź powiedz że masz w planach sie zapisać i czy mozesz poćwiczyć troche żeby zobaczyć jak tu jest , i jak już odwiedzisz wsyztskie sekcje izobaczysz gdzie jest fajnie , to si ezapisz ps zawsze możesz zmienić dyscypline
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"nic nie mam do bjj nawet uwazam ze to swietny sport i bardzo skuteczny ale na ulicy nieatakuje cie jeden zakapior tylko kilku i co bedziesz sie tazal ze wszystkimi po ziemi?"-->chyba nigdy walk nie widziałeś na ulicy.

Większa ilość to Cie atakuje jak hajs chcą czy telefon.
Chyba chodziłeś kiedys tam do szkoły i zdarzały sie tzw "solówki" i wtedy zazwyczaj walka prędzej czy później kończy sie w parterze,i zazwyczaj osoba leżąca niżej jest okładana cepami po twarzy i w tym momencie gdy trenujesz bjj to można powalczyć.

Osobiśćie chciałbym bardzo trenować bjj jako uzupełnienie ale nie mam funduszy,może od przyszłego roku pójde

A koledze z tematu polecam kb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
polecasz mu KB a sam chciałeś zrezygnować

a do brazyliany to też sie zgodze sam chętnie bym uzupełnił ale hajs czas nie pozwalają


btw dragon to ty do szkoły chodziłęś ja myślałem że gangstery nei msuzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 637
3x w tyg i jest spoko, kick napewno jest rekreacyjny. I jest to bardzo przyjemn SW nawet czasem fasjnie jest sobie w semi poskakac:P Na KB napewno zlapiesz kondycje bedziesz czul sie sprawniejszy i zdrowszy. Jesli nie myslisz o trenowaniu sportu skocz na JUDO moze Ci sie spodoba, mi sie statnio b b spodobalo a tez preferuje uderzane... Z jkarate to rzecz gustu, mi ono nie podchodzi ja w walce chyba stawiam na techniki reczne a w karate( wiekszosci stylkow) sa na maxa*****owe:) A kopniecia w kicku sa z karate

Ciezka praca to klucz do sukcesu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Felipe Costa w Polsce

Następny temat

kickboxing+Taekwondo WTF

WHEY premium