SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza Odżywka!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
Mam takie pytanko chodzę na siłownie od października 3 razy w tygodniu do grudnia robiłem trening ogólnorozwojowy obecnie jadę na FBW.
Przez ten czas wiem tylko że biceps urósł mi o jakieś 2,5cm
Gram także w piłkę nożną.

Chciałbym zakupić sobie pierwszą odżywkę i nie wiem która byłaby dla mnie najlepsza. Kreatyna na pewno odpada. Zastanawiałem się czy kupić biało. Proszę o porady;)

trening czyni mistrza...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402293
przez te 2 miesiace cudów nie dokonasz.
jak juz pisali koledzy wcześniej skup sie na odpowiednim odzywianiu przede wszystkim, trenuj odpowiednio dla swojego doświadczenia i odpoczywaj odpowiednio duzo. To Ci w zupełnosci wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18302
A dlaczego kreatyna odpada?
Przeciez to nie koks....

Bialko to wiesz budulec miesni ale bez diety, nic ci nie da

Życie jest różne kwadratowe i podłużne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
ankieta by sie przydała.... musisz wiedzieć jaki masz cel bo chyba tym sie człowiek kieruje przy zakupie supli....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
chciałby coś na przyrost masy i przede wszystkim siły ale kreatynę zacznę brać dopiero za jakieś pół roku

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3532
Death34 sa tematy podwieszone , w których jest opisane dlaczego i kiedy warto brać się za kretayne, u Tego zawodnika jest ewidentnie za wcześnie...Do autora postu, skocz do działu odzywiania , tam oblicz sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne i wtedy wedlug braków w diecie białeczko i/lub gainer. Ewentualnie witaminy, minerały, omega3, itp...Na forum jest wszystko, wystarczy tylko chcieć i poszukac

GŁUPI MÓWI CO WIE, A MĄDRY WIE CO MÓWI!! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
Wielkie dzięki. Już trochę o tym czytałem i właśnie o to chodzi co według ciebie lepiej zacząć brać. Biorę witaminy bodymax sport, a teraz stać mnie tylko na jedną odżywkę i właśnie nie wiem na co się zdecydować.

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
gainer/białko/bulk...to wg braków w diecie możesz sobie kupić...
a na siłe i czystą mase mięśniową polecam Activlab BCAA Xtra, na początek powinienes być zadowolony;) albo Olimp BCAA XTREM czy jakoś tak... to praktycznie ten sam produkt;)

Zmieniony przez - extrem86 w dniu 2010-01-09 00:01:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
Wielkie dzięki za pomoc;)

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
Olimp BCAA Xplode;) tak sie nazywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3532
BCAA bym sobie odpuścił, chyba że masz za dużo floty. Skup się na diecie i odpowiednim trenigu do swojego stopnia zaawansowania. Naprawde radze odwiedzic dział Odżywianie i ewentualnie Trening.

GŁUPI MÓWI CO WIE, A MĄDRY WIE CO MÓWI!! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4233
na Twoim miejscu dodałbym gainera,ważne stosować bezpośrednio po treningu jak masz dodatkowa kase mozesz kupc sobie jeszcze bialko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko 80% rzezba a Białko 20-30 masa czy to prawda?

Następny temat

Mam Ważne Pytanie

WHEY premium