SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlżejszy na żołądku Gainer ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Czy możecie mi polecić z własnego doświadczenia Gainera, który jest najlepiej strawny. Takiego, który powoduje najmniej wzdęć, dziwnego posmaku w ustach, gazów, sraki i tak dalej... co się czasami zdarza przy regularnym przyjmowaniu zwłaszcza tych tańszych.

Mam bardzo krótką, dosłownie 3-minutową przerwę i chciałbym codziennie zastępować tym gainerem jeden posiłek (w godzinach przedpołudiowych), ale jestem dosyć wrażliwy jeżeli chodzi o sprawy żołądkowe, hehe :)

Próbowałem już kilka Gainerów. Mutant Mass dosyć dobry, ale nie zachwycił mnie pod tym względem. Teraz zamówiłem Gain Fasta Universala.

Bez limitu kasy, może być drogi :)

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
jak juz zamowiles to po co pytasz?
z activalaba dobry orzechowy
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_GAINBODY_30_MACHINE_MAN-opis3659.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Pucha 2,3 kg to mi zejdzie szybko ;) A później będę zamawiał po kolei z listy, może w końcu trafię na ten jedyny

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
to ile dziennie pijesz gainera?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83702
PowerXsport HARD GAINER 30% dobra jakosc nie czuc go na zoladku i dobry w smaku z woda(wanilia, czekolada).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
true mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
jak lekki gainer to ACTIVLABA olej, do tej pory zostało mi ok 200gram z 1.5kg waniliowego , taki syf wg mnie, SŁODKIE JAKBY tam był sam cukier, porcje 80gram rozdrabniałem z chyba litrem wody aby wypić to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
potwierdzam czeko/wanilia/truskawka to shit.
orzech jest ok. fakt faktem, ze jak ktos bedzie pil powyzej 100g na porcje, to kazdy bedzie na zoladku troche lezal.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
No pije tyle żeby wyszło około 500-700 kcal w tej porcji. W zależności od gainera. Te dwa które mi poleciliście bsn true mass i powerXsport sobie obczaje.
Może jeszcze Syntrax Goliath i też słyszałem, że gainery Multipower są pod tym względem dobre.
Co do ActiveLab to nie wiem czym sie rozni orzech od innych smakow oprocz samego smaku...

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka przedtreningowka?

Następny temat

Coś dla mnie

WHEY premium