SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najblizsze zawody ligi A-1.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
Czy wiecie kiedy odbeda sie najblizsze zawody ligi A-1? Wiem ze najprawdpodobniej pod koniec pazdziernika bedzie cos w Ostródzie ale czy jest cos pod koniec wrzesnia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
Podobno coś ma być właśnie w połowie października, tylko nie wiadomo czy tak jak poprzednio Kalisz/Jarocin, czy też na Mazurach. Ponoć Camel Olsztyn ma coś organizować w tym temacie.

Hart ducha i siła woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1678
Olsztyn? masakra! Kalisz i Jarocin sa mniej wiecej na srodku Polski, wiec kazdy ma jakas tam mozliwosc dojechac, a jechac z Wrocławia, czy Krakowa do Olsztyna na zwykla lige? ;/

"trzeba żyć, a nie tylko istnieć" ~Plutarch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
Dlatego napisałem "podobno" i "coś" :)

Nie wiem czy to będzie zwykła liga, czy nie ale ptaszki ćwierkają że jakieś mordobicie szykuje się właśnie w Krainie Wielkich Jezior hehe.

Hart ducha i siła woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1678
wydaje mi sie, ze liga pozostanie w Kaliszu/ Jarocinie, czy ewentualnie Środzie Wlkp, a Olsztyn zrobi sobie jakas gale- pieniązki, reklama- same plusy :) tylko na ich miejscu nie spodziewalabym sie duzego zainteresowania galą i wysokiej frekwencji ze wzgledów logistycznych :)

"trzeba żyć, a nie tylko istnieć" ~Plutarch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1678
jesli chodzi o koncowke wrzesnia, to 25.09 bedzie w Plocku liga spartanwear.

http://www.fight24.pl/czwarta-edycja-mls-juz-4-wrzesnia-w-plocku/#more-8983

"trzeba żyć, a nie tylko istnieć" ~Plutarch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
Oni akurat co 2 tygodnie od początku sierpnia robią ligi, a ISKA mogłaby faktycznie trochę częściej coś organizować.

Hart ducha i siła woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
No ja jestem z olsztyna i owszem najprawdopodobniej bedzie organizowana liga A-1 w ostrodzie. Na koniec ma byc zawodowa walka MMA. Dzieki za info o tych zawodach pod koniec wrzesnia. ISKA robi o wiele za rzadko zawody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
Byl ktos moze na tej gali spartanwear albo wie jak bylo? Czy byli zawodnicy w K-1 albo MMA Juniorzy w niskiej kategori wagowej (-57kg albo -60kg)?

jagodowa89
czemu sadzisz ze galą robionej przez Olsztyn nie bedzie duzego zainteresowania i wysokiej frekwencji? Jakie to sa te powody logistyczne? ; o
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HOPKINS - PASCAL 18 GRUDNIA

Następny temat

Poczatki ;)

WHEY premium