SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najbardziej wartosciowe Białko wg. Georga Faraha

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Badania Naukowe. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6779
Witam,

Poniżej wstawiam linka filmu gdzie George Farah mówi o najbardziej wartościowym białku dokładnie od 2:49 min do tam chyba 4 min i nie mogę rozszyfrować co to za białko George wymawia ja jako : "jołk". Proszę o Pomoc

LINK:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wydaje mi się, ze chodzi mu o żółtka ale mimo wszystko proszę o potwierdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1358 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12413
http://en.wikipedia.org/wiki/Biological_value#Typical_values

Najlepsze są zdecydowanie WPC, jajka i nabiał.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
FanC tyle to wiem, a proszę użytkowników o przesłuchanie seminarium i potwierdzenie bądź negacje tego co napisałem wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10107 Napisanych postów 116449 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1378904
włącz sobie napisy po angielsku, on nie mówi jakie jest najlepsze tyko mówi że białko jaj nie jest takie super.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-12-28 11:14:52

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
napisy zle tłumacza wpisz sobie na gogle "egg yolk" i to oznacza żółtko a potem znowu wpisz i wejdz na wikipedie i tam będzie ze srednie jajko waży 50 g z czego 17g to zółtko z czego 2,7g to białko zółtka czyli w 100 gramach (czyli koło 2 średnich jaj ) całego jajka wychodzi około 5g no dokładnie 5,4g białka żółtka według Pana Faraha najbardziej wartosciowego :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no i dziękuje za przeniesiene tematu adminowi iscie szachowe posunięcie :) POZDRO POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
w sumie nie moj biznes i nie moja sprawa jestem zyła i fajnie za ja tylko wiem :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1676
eldokan5
napisy zle tłumacza wpisz sobie na gogle "egg yolk" i to oznacza żółtko a potem znowu wpisz i wejdz na wikipedie i tam będzie ze srednie jajko waży 50 g z czego 17g to zółtko z czego 2,7g to białko zółtka czyli w 100 gramach (czyli koło 2 średnich jaj ) całego jajka wychodzi około 5g no dokładnie 5,4g białka żółtka według Pana Faraha najbardziej wartosciowego :):)

Farah mówi, że żółtko uzupełnia aminogram protein w białku i poprawia ich wchłanialność..

XXI wiek a nikt nie mówi (poprawnie) po angielsku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a no to dzięki Pandaaa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1676
"( o białku jajka) We really... If we want to have some kind of a filler, so your stomach is full, but it's not a really goo.. it's not a highly-digestive protein, let's put it that way, your body doesn't absorb it very well until you add some yolk in there- then you make it more complete protein. So.. I'll take it easy on egg whites. "

(o białku) Naprawdę.. Jeśli chcemy jakiś rodzaj zapychacza, żeby mieć pełny żołądek, ale to nie jest do... to nie jest łatwostrawne białko, powiedzmy w ten sposób. Twoje ciało nie wchłania go dobrze dopóki nie doda się tam żółtka- wtedy powstaje z tego bardziej całościowe białko (pełniejszy aminogram przyp. tłum.) Więc nie wieszałbym bym psów na białkach jajka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie

Następny temat

hantle - czy znacie firme

Masa