SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najbardziej pobudzający preworkout

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim.
Panowie - krótko i na temat - potrzebuje przedtreningówki która naprawde bardzo mocno mnie wy.. z butów - potrzebuje to głównie na treningi MMA więc pompery zbytnio nie są mile widziane - ale mimo wszystko przyjme propozycje (brałem już rzeczy na 1.3,efedrynie,yohimbinie) - itd więc śmiało poproszę o ,,wystrzeliwacze,,
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Nic mocniejszego jak gera nie znajdziesz . No i wiadome jest ze z legalnego sklepu nie dostaniesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
Nic mocniejszego jak gera nie znajdziesz . No i wiadome jest ze z legalnego sklepu nie dostaniesz .



Czyli krótko mówiąc czyste geranium sobie załatwić? Myśłałem o black mambie (stara wersja) + do tego jakiś preworkout pod SW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Gera/ efka . Black mamba jest kiepska .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałem ostatnio tabse + rottwailer shota na treningu siłowym to mnie porobiło fest - a znasz może jakiś spalacz który faktycznie ,,robi robote,, i czuć te pobudzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Tak z BF-em teraz stoje , nie mam pojęćia ile % to może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nogi docięte fest : )
Powiem Ci tak, jeśli chodzi o pobudzenie większe to już jest zabawa z neuroprzekaźnikami. Im będziesz częściej i mocniejsze rzeczy brał tym słabiej działają.
Jeśli chodzi o SW, to ja polecam pobudzanie różnych przekaźników. Raz Adrenalinę, nonadrenaline, raz dopaminę + czyszczenie receptorów, przerwy. Wtedy to i zwykła kawa będzie Cię pobudzac, ale taka zabawa ma sens już dla sportowców, gdzie musimy czasami podkręcić tempa, a czasami zwolnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm - za duża zabawa póki co.
Wezme teraz yohe + efe jakbym załatwił byłoby super - ale niestety nie mam pomysłu jak to wszystko zgrać ze sobą w ,,kupe,, żeby miało ręce i nogi - potrzebuje naprawdę mocnego ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra - yoha+syn+geranium ( jeśli ktoś ma jakieś dobre stestowane które klepie jak trzeba to poproszę o link)
Ale co do tego? Białeczko , witaminki? Zależy mi na bardzo niskim bfie , odsłonieniu kabli i ,,zbiciu sie,, :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Hellfire za pierwszym razem jak bralem to roz.... mnie tak, ze przed silka zamiast dojechac 6km rowerkiem to jechalem ze 25km. Trening obowodowy 8 zamiast 5 obwodow. Powrot zamiast 15min czasem 90, zeby wyjezdzic powera. Bez kitu, zadne eca nigdy tak mnie nie poczochralo. Ale... w czwartym tygodniu mialem straszne j**niecia na sercu. Musialem przykucnac pooddychac bo myslale, ze zawalu dostane. Ale to byl HF z 2011 roku. Pozniej juz mi sie taki nie trafil. Raz mialem BlackMambe podobna. Dzis jako 38 letni woj :D juz bym tego nie wziol. Na Twojm miejscu rozwazyl bym juz sarm GW-501516. Efekt zaje.. po 2-3 tygodniach. Minus o ktorym malo sie pisze to syfy, a raczej wrzody ktore przynajmniej u mnie zostawily blizny jak po ospie. Ale wybolnosc jak u mlodego boga (z tad popularnosc u kolarzy). BTW nie wiem czy to juz nie podchodzi pod dzial doping :/ ....

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6775 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66807
Teraz Mambę lub Hellfire dobrze klepiącego znaleść graniczy z cudem T5 Inferno również rozczarowanie
Z pre Cannibal Riot robi robotę dużo lepszy od Meso

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocny spalacz

Następny temat

Jabłczan - Cytrulina - Aakg - Bcaa - Jaka firma??

WHEY premium