SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naj naj naj lepsze białko ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5419
Jakie waszym zdaniem jest najlepsze białko Jakie mieliście przyrosty po używanym białku Pozatym co polecacie na mase dla 14latka który waży 48kg Jem dużo ryżu i makaronu(słyszałem że to dobre). Napiszcie wasze najlepsze białka zrobimy ankiete.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Dla 14-latka nie polecam nic, cały czas dieta.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Najlepsze to są izolaty serwatki o BV 159, np. Prolab Whey Isolate. Jednak cena powyżej 200 zł za 900g jest zdecydowanie za duża i ja bym tego nie kupił

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5419
A ovopol ?? Trec ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ovopol i trec to dobre białka ale pytanie było o najlepsze. Ja zrozumiałem że chodzi o najlepsze bez względu na to ile kosztuje.
Jeśli mielibyśmy porównywac cenę do jakości to już inna sprawa.
Za 907g izolatu Prolaba mam 7 kg Ovopolu, więc chyba nie ma wątpliwości co bym wybrał.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5419
hehehe To mi się podoba SONBATY zawsze piszesz " przyrównując cene do jakości" dam ci za to Soga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bo pod tym kątem trzeba też na to patrzeć.
Co z tego że gdy ktos spyta "jakie białko polecacie" my bysmy polecali białko na które trzeba wydać 600 zł miesięcznie. I tak prawie nikt by z tego nie skorzystał więc takie porady mozna sobie zachować dla np. Lucka

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre Son - lubie Cie strasznie, ale wg mnie to najlepsze są Extreme Whey Met-Rx i NitroTech jednak porównując cenę do jakości to dla ludzi liczących się z kasą napiszę tak - nie są na tyle lepsze na ile są droższe od innych dobrych białek
Pozdrowienia

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a powiedzcie czy gdybym miał tak kupe kasy to naprawde warto kupić to białko powyżej 200zł? czy naprawde jest tak dużo leprze od ovopolu i nie porównujcie z cenami i jakościa tylko czy jest o wiele leprze? narazie kupuje OVOPOL i mam onim dobre zdanie ale na te wakacje co będą mam już prace zarezerwowaną (to nie tak prędko ale wkońcu będą) i dużo kaski zarobie dlatego chciałbym wiedzieć czy to białko jest warte swojej ceny


i czy naprzykład nie można zrobić tak żeby ekonomiczniej wyszło że doku[pić do tego troche białka ovopol i coś zmieszać to ma jakiś sens?


gg: 1176421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie brałem Ovopolu, ale lepsze to jes na pewno, Nitrotech zawiera dużo fajnych dodatków i jest naprawdę dobry ale tak jak już napisałem wcześniej nie jest na tyle lepszy o ile jest droższy dlatego kasę zarobioną w wakacje lepiej zainwestować ww cp innego - hitec pro 90 to też dobra proteina a cena niejest taka chora, więc lepiej sobie amerykańskie cudeńka odpuść (I mówie to ja który ciągle na tych badziewiach z USA leci hehehe)

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki lucek chyba zrobie jak mówisz i kupie te hit tec protein 90

oczywiście masz soga


gg: 1176421
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki gainer najlepszy

Następny temat

Z czym kreatyne??

WHEY premium