SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody za aktywność AD LIPIEC 2008

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
Witam, chcialbym poinformować, pogratulować i podziękować za aktywność kris4real i tomasz_77 w tym miesiącu otrzymują oni po 150zł na zakupy w sklepie SFD.pl
zamowienie mozecie zlozyc do 31.08.08 dodajac w komentarzu link do tego tematu i dopisek nagroda za aktywnosc w alternatywnej drodze.
mozna dopłacac z wlasnej kasy jak sie przekroczy limit kwoty.

Nagroda moze byc wyslana wylacznie na terenie Polski.

Zachecam do dalszego udziału w rozwijaniu działu.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
Ja to zbyt wiele się nie zastanawiałem nad wyborem.

Staki kreatynowe jak na razie sobie daruję. Może kiedyś...

Zajrzałem do sklepu, ale przez pomyłkę trafiłem na inny produkt Dymatize, na nowego Xpanda, a tam przeczytałem:

"Cinnulin PF (wodny wyciąg z cynamonu)- podobnie jak Kwas Guanidynopropionowy imituje i potęguje działanie insuliny, balansuje poziom glukozy, cholesterolu we krwi. "

Cynamon, fajna sprawa

warto czytać opisy supli .

Jakiś czas temu po treningu jadałem kurczaka z ryżem, ananasem i przyprawami:curry i cynamonem. Słyszałem, że cynamon ma bardzo dobry wpływ na poziom cukru w organizmie. A teraz jeszcze więcej na ten temat się dowiedziałem. Fajnie.

Podobnie z pieprzem i jego ekstraktem (bioperine)w różnych suplach. Dla polepszenia wchłanialności.


Zmieniony przez - tomasz_77 w dniu 2008-08-08 23:14:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
dziękuję

bardzo mi miło

czuję się zaszczycony

Miło mi być wyróżnionym razem z Krisem, któremu gratuluję wyróżnienia. Mam nadzieję, że nadal będziemy aktywni w tym dziale i będziemy wnosić do niego coś pozytywnego.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Zmieniony przez - tomasz_77 w dniu 2008-08-01 23:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57865
Taka nuda w pracy dzis a tu wchodze na sfd a tu taka fajna niespodzianka.

Jednym slowem, dziekuje bardzo i gratululacje dla tomasza.

Niech zyja ALTERNATYWNI

Pozdrawiam

PS Teraz to jescze bardziej mi sie chce wracac do naszego kraju.

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-08-01 23:29:13

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kris jako dane do wysylki wpisz rodzine ktora bedzie w stanie odebrac towar.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluję Wam.
Tomek, lubię z Tobą dyskutować, ciekawe tematy zakładasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57865
Spox, pepo

Tomasz co tam planujesz zamowic. Ja napewno jakies proteiny

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8415
gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
dziękuję

Skalar, dziękuję. Mi również miło z Tobą dyskutować. Ostatnio zagadnienia związane z treningiem i odżywianiem mnie bardzo nurtują, a że mam trochę teoretyczne ciągotki... Ogólnie to trening i odżywianie ostatnio stały się moim głównym hobby.

Kris, też myślałem o proteinach. Może Olimpu z promocji albo ten Syntrax Matrix. Miałbym wreszcie porównanie co do smaku, z tym, że ten Syntrax to zawiera także pszeniczne proteiny... hmmm. Jeszcze się zastanowię.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
GRATULACJE oby tak dalej

Pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Gratuluje.
Nalezalo sie.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
dzięki chłopaki :)

Krisowi zwłaszcza się należało. Zna się na HST (i nie tylko) od praktycznej i teoretycznej strony. Nawet na bardziej źródłowych stronach dotyczących HST szperał i przedstawiał tutaj rożne ciekawe rozwiązania.

Ja to się bardziej czuję w klimacie "Trening i odżywianie dla zwykłych ludzi" . Czyli ćwiczę i odżywiam się bardziej rekreacyjnie. Treningu precyzyjnie zaplanowanego nie mam. Nadal eksperymentuję i szukam. Inspiruję się w bardzo dużym stopniu HST. Diety ścisłej także nie mam, raczej tak na wyczucie. Chociaż sporo nawyków żywieniowych zmieniłem pod wpływem lektury forum. Uwagi sporo poświęcam tym kwestiom i chyba jak na kogoś kto ćwiczy rekreacyjnie to nawet bardzo dużo.

No i podłapałem "alternatywny" klimat .


Zamówienie w ramach nagrody już zrobiłem. Zdecydowałem się na te proteiny olimpu z promocji (3x olimp whey protein complex 100%), do tego małe egg protein megabola i ... hmmm, eksperymentalnie stymulatory hormonu wzrostu Activlab. Mam nadzieję, że dobrze wpłyną na regeneracje po cięższych treningach.

Kwotę przekroczyłem ale jak przeczytałem podczas przeglądania Atlasu ćwiczeń http://www.kulturystyka.pl/atlas/

"Materiał ten, mimo ogromnej wartości merytorycznej jest udostępniany zupełnie bezpłatnie.
Jeśli popierasz podobne działania, a "Atlas Ćwiczeń" pomógł Ci w pracy nad swoim ciałem,
to prosimy o wsparcie w postaci zakupu dowolnego suplementu w naszym sklepiku.
Dzięki Tobie drogi czytelniku będzie nas stać na dalszy rozwój serwisu."


A dzięki Atlasowi Ćwiczeń rozwinąłem mój plan treningowy. No i jestem za rozwojem serwisu.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan cwiczen do oceny.

Następny temat

Prośba do Mawashiego

Wiecej