SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagły spadek siły w polowie treninguu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Witam , moj kolega ma tak ze w polowie treningu traci calkowicie siły , np wyciska na klatke 95kg , a po 6 seriach nie moze wycisnac 35 traci kompletnie sily o co w tym biega? wytrzymalosc? wiem ze temat nie jest pod dział ale nie wiem gdzie to załozyc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
Mam ten sam problem kurna
Ale wydaje mi się, że szczególnie jest to odczuwalne tylko przy treningu klatki.

Czekam również i ja na odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9112
-przetrenowanie?
-Slaby posilek przetreningowy?
-stawy?
-powrot po dlugiej przerwie przy szybkim wzroscie sily i rece nie wyrabiaja .. mialem podobnie:O

"kto pyta nie błądzi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
-powrot po dlugiej przerwie przy szybkim wzroscie sily i rece nie wyrabiaja

No w sumie to miałem trzy miesięczną przerwę.
A posiłek nawet jak opier*ziele porządny, to i tak jest lipa.
Może by pić jakieś węgle podczas treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
dodam ze kolega od lat pali fajki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Istnieje coś takiego jak wytrzymałość siłowa. Zawodowi kulturyści zawsze w rocznym makrocyklu uwzględniają 6-8 tygodni przygotowań pod tym kątem. Umożliwia im to wykonanie późniejszych ciężkich i dużych objętościowo treningów mocno od początku do końca. Jeśli wszystkie warunki są spełnione (odżywianie, regeneracja itp.) to być może mikrocykl na wydolność by się przydał. Może być krótszy, ale równie intensywny.

Albo jak kolega nie redukuje, to 6-8% roztwór węglowodanów popijany podczas treningu. Może pomóc.

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2010-09-27 22:36:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
jakub tez mysle ze chodzi poprostu o wytrzymalosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
Mam tak, że pierwsze serie mi idą dobrze, a później to już coraz gorzej.
Poeksperymentuje troszkę, zmienie posiłek przed treningowy, te węgle podczas treningu będę popijał i zobaczymy jak to będzie.
Jeszcze ważnym aspektem w moim przypadku jest to, że dziś, kiedy ćwicze klatke mam wcześniej w szkole wf, a nie oszczędzam się na nim, więc będę obstawiał, że zmęczenie na wf-ie nie daje mi wykonać dobrego treningu na siłowni.

Wcześniej nie miałem z tym problemu, mam nadzieje, że się to zmieni bo trening jest ogólnie z dupy
Więcej wegli i mam nadzieje, że będzie dobrze, jak nie to będzie większy problem

Zmieniony przez - CMIL-14 w dniu 2010-09-27 22:44:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Tomgo1990 niechce byc nie mily ale nie zgadzam sie kompletnie z twoimi teoriami bo kumpel dieta i tren ok , zawsze piszesz bez sensu dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Ja tak miałem jak po chorobie do treningów wróciłem. Może po prostu kolega się przetrenował już? Co jakiś czas trzeba zrobić z tydzień lekkich treningów albo nawet przerwe.

"Pain is temporary, pride is forever"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brać żeby przybrać na masie i sile?

Następny temat

Winian l-karnityny vs. l-karnityna baza

WHEY premium