SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadwaga

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 302
Witam pisze w imieniu kolegi ma lekka nadwage i chce zakupic karnitynę Olimpa + Green Tea + np. Fat burner Treca co myslicie o takim zestawieniu a jesli by to zakupil wszystko w kapsulkach to jak to dawkowac ?? On zaczol od niedawna cwiczyc jakis 5 tydzien pewnie leci i narazie robi tzw. rozruch wiec nalezaloby by chyba rowniez zmienic plan treningowy??

Chce Urosnac Ale Nie Wiem Jak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nieźle może gubić wagę np. przy treningu obwodowym... jeżeli chodzi o to zestawienie to tfb treca jest już raczej zbędne bo karnityna i green tea już będzie a kofeinę proponuję uzyskać z kawy... green tea trzy razy po dwie kaps., karnitynę dwa, trzy razy po 500-1000mg. w jednej dawce a kawę dwa, trzy razy dziennie/dwie łyżeczki jednorazowo- np rano ale raczej po posiłku i przed treningiem/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 302
Dzieki za odpowiedz i sog dla ciebie

Chce Urosnac Ale Nie Wiem Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
j/w -apokalipsa, chociaz na mnie l-katnityna nie dziala, mozesz zrobic tak jak apokalipsa pisal albo sam trec burner, i mala rada, co do odzywiania, zadnych weglowodanow po 16stej!!! Aeroby 4 razy w tygodniu po 45 min.

Zmieniony przez - Xawier w dniu 2005-03-03 12:54:23

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55
mam lekka nadwage tzn przy wzroscie 171 waze ok 73 kg chcialam sie dowiedziec jak najskuteczniej schudnac i najszybciej. slyszalam ze terma poamga na schudniecie czy to prawda?? i gdzie mozna ja kupic jak tak

gosia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
nie prawda, najlepsze sa cwiczenia i dieta(low-carb,izoklaoryczna) do tego kawa przed areobami z imbirem ,zielona cherbata i lecytyna i wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 302
a nie mozna by zastosowac treningu dzielonego i zwiekszyc liczbe powturzen w seriach na spalanie tluszczu :)

Chce Urosnac Ale Nie Wiem Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ale po co trening masowy to najlepszy trening na spalanie tluszczu a najlepiej polaczyc trening z 12-15 powtorzen z treningiem 6-8 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55
a co to jest ta dieta low-carb,izoklaoryczna ?? z czego ona sie sklada?? czyli mowisz ze terma nie pomaga. oki

gosia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
dieta low carb to dieta niskoweglowodanowa ->ckd, tkd loob ich wariacje (dzial odzywianie)
dieta izokaloryczna to dieta, w ktoorej proporcje makroskladnikoow wynosza 1:1:1 (bialko:ww:tlooszcze) loob w przypadku odmiany diety izokalorycznej (zone) 30:40:30
efedryna jest skooteczna, aczkolwiek ma sporo skootkoow ubocznych i powinna byc stosowana z glowa http://www.therma-pro.sfd.pl

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-03-06 21:33:18

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer

Następny temat

Jak brac Kreatynę?

WHEY premium