SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmiar tłuszczu na klatce piersiowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Czesc. Od dlugiego czasu wkurza mnie problem z moja klatka piersiowa. W zalaczonym obrazku jest jego wyglad. Jest to dla mnie okropny problem. Wczesniej bylem gruby i ten problem byl wiekszy ale po schudnieciu 30 kilogramow ten problem nadal zostal Pomimo iż mierze 185 cm i waze 83 kilogramy, czyli mam wage prawidlowa - nadmiar tluszczu na klatce piersiowej wystepuje tak jakbym mial conajmiej nadwage. Licze na opis ćwiczeń na klatke piersiową albo cos w tym stylu. Moze są sposoby leczenia.
Od razu mówie że dziekuje za takie wypowiedzi że "schudnij" itp.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Profesjonalne zdjęcie nie ma co. Podaj wczesniejszą wage i sposób odchudzania. Na odchudzanie mi to nie wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Eh.. 115 kg. 5 posiłków dziennie co trzy godziny, brak słodkich napojów, trenowałem piłkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Jakich posiłków? Ilość posiłków nie ma znaczenia, liczy się zapotrzebowanie. Jeżeli jadłeś tak jak zawsze tj. kotlety smażone itd. to tutaj to nie było odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Jadłem normalnie, liczył się sam efekt zmiany wagi. Sęk w tym że mimo iż wszystko zeszło, to jedyne miejsce pozostało tylko że już w mniejszej wielkości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Posłuchaj, na tym forum - chudnięcie rozumiemy poprzez gubienie największej ilosci fatu przy zachowaniu największej ilosci miesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Wiesz..jestem zielony w sprawach chudnięcia, ponieważ od grudnia zeszłego roku zacząłem się interesować własnym ciałem. W tym celu założyłem tu konto, żeby dowiedzieć się tego wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Tutaj faktycznie musisz schudnac ale na odpowiedniej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3410
miales kiedys styczność z silownia?

Zmieniony przez - Karwanos w dniu 2012-11-17 15:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
jw silownia, odpowiednia dieta trening aerobowy, musisz zejsc do niskiego bf + idz do endokrynologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Bling97
Sęk w tym że mimo iż wszystko zeszło


to teraz sie zastanów co zeszło?? Na lipnej diecie, bez treningu silowego to polecialo w duzej mierze z LBM, a smalec jak byl, tak jest. Redukcja nie polega na zrzucaniu jedynie kg, a na topieniu sadła.
wklej przykladowy dzien, jak jadles na "diecie"

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny + ew. porady dot. treningu.

Następny temat

Dieta na masę do oceny dla ektomorfika.

WHEY premium