SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195
Witam wszystkich !!

Od jakiegos roku odczuwam ból w nadgarstkach ale tylko podczas robienia bicepsa a dokładniej podczas podnoszenia sztangi stojąc lub na modlitewniku, na początku myślałem ze samo przejdzie, czytałem ze sie wzmocnia po jakims czasie ale nic z tego. Probowałem robic mniejszym ciezarem przez jakies 3 miesiace, niby nic nie bolało. Zaczelem robic normalnie, przez pierwszy tydzien było ok a potem znowu to samo. Teraz próbuje robić mimo bólu ale cieżko jest, bo tak cholernie boli ze z sił opadam, a nie jest to duży cięzar bo ok 40kg.

Doradzcie co robic, moze jakas maść załatwiła by sprawe albo opaska?, a moze darować sobie akurat te 2 ćwiczenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1671
Ja mam taki problem z lewym nadgarstkiem, kiedy w jakis sposób nadwyręże to 3 tygodnie przerwy bo zgiac sie nie da, ale teraz dobrze sie rozgrzewam i narazie nie mam takiego problemu. Kupiłem też rękawiczki z usztywniaczem na nadgarstki. Miałem też ten sam problem co ty przy podnoszeniu ciężaru i powiem ci ze teraz nadgarstki mi sie wzmocnily i nie odczuwam bólu. Pozdro

Przyznaj SOG'a

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu

Następny temat

Ocena planu, 17 lat

WHEY premium