SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstek - doradzcie jakie cwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
Witam. 2 lata temu zlamalem sobie lewa reke dosc powaznie(obie kosci z przemieszczeniem i otwarte) i ponaciagalem nerwy czy jak tam sie to zwie ... na poczatku balem sie o ta reke i zamiast odrazu ja ostro cwiczyc zawsze staralem wyreczac ja prawa .... i tak teraz nie moge wyprostowac i zlaczyc palcow oraz ogolnie mam bardzo slaby nadgarstek. Prosilbym o jakies cwiczenia gownie na palce ... nie moglem nigdzie tego znalesc... Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1067
Idź do lekarza specjalisty!

Wracasz po ciężkiej kontuzji, więc to jest jedyna mądra rada, jaką tu usłyszysz.

Ewentualnie, jak nie kochasz życia, możesz posłuchać jakiś rad samozwańczych specjalistów, tylko przy okazji spytaj się o dyplom i adres zamieszkania, abyś wiedział, gdzie się zgłosić po pieniądze w razie kolejnej kontuzji spowodowanej ich treningiem.
Nie obrażając nikogo, tu niestety lekarz jest niezbędny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Daruj Ujemny - ale jeśli złamanie miało miejsce 2 lata temu, to nie wiem po co miałby iść do lekarza w chwili obecnej. Skoro sprawa była poważna, to lekarze na 100% byli "zamieszani" w leczenie. Domyślam się, że teraz już się wszystko wyleczyło i gostek chce zacząć ćwiczenia.

1) Powinieneś pójść do lekarza po opinię, że wolno ci rozpocząć ćwiczenia (to się tyczy właściwie wszystkich zaczynających treningi).

2) Na początku zacząłbym od prostych ćwiczeń nie obciążających zbyt mocno układu kostnego (zwijasz gazetę typu Życie Warszawy w kulę i ugniatasz ją jak najczęściej i jak najdłużej, albo wkładasz dłonie do naczynia z piaskiem i naprzemian zaciskasz pięści i rozprostowujesz palce.)

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Ja się podpisuje pod tym drugim ćwiczenie. Proponuje wsadzić ręke po nadgarstek w naczynie z żwirem i zaciskać i otwierać dłoń. To cudowny sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
hellsmess jakby wsadził reke do np widerka badź czegokolwiek ze zwirem ,to chyba by sobie te dłonie bardziej pocharatał niz wyćwiczył,opcja z piaskiem ok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Dobrze, że nie z tłuczonym szkłem

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Żwir - okruchowa skała osadowa o luźnej postaci, złożona z otoczaków o średnicy mniejszej niż 2 mm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
łó to zwracam honory, jak dlamnie żwir to kupa kamyczków o srednicy koło 2cm a nie mm no ale człowiek sie uczy całe życie:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
No z tym piaskiem fajna metoda ... a u lekarza juz kiedys bylem ... i mowil ze mam chyba przepukline na tym sciegnie czy cos takiego ... i ze tu potrzeba by byla operacja ale powiedzial ze on na moim miejcu by jej sie nie podejmowal ... no i mowil zeby ja stopniowo cwiczyc to bedzie ok ... no i wlasnie w tym poscie chodzilo mi o roznego typu cwiczenia ... uginanie gazety .... piasek - macie moze jeszcze jakies pomysly :) Z gory bardzo dziekuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
pomyliłeś żwir z żużlem widocznie

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
panowie ... zwir, zuzel jeden ciul ;p i tak raczej to odpada ... prosilbym o jakies bardziej radykalne cwiczenia ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciaganie na drązku szeroko nachwytem do brody

Następny temat

pytania o 6 Weidera

WHEY premium