SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstek. Prosze o pomoc. :<

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Witam. Na meczu ktoś wpadł mi w nogi i upadłem mocno na nadgarstki. Następnego dnia dość mocno zaczeły mnie boleć. Po dwóch dniach ból lewego nadgarstka minął. Prawy natomiast cały czas boli. Na początku nie mogłem zgiąć tak nadgarstka jak przy robieniu pompki, popychanie drzwi sprawiało mi problemy. Udałem się na prześwietlenie, ponieważ myślałem że to może jakieś złamanie czy odprysk kości choć ręka nie puchła. Pani, która zrobiła mi zdjęcie rentgenowskie powiedziała że to nie wygląda na złamanie i poleciła mi żebym się udał do pani doktór, bo ona lepiej się zna, pani doktór powiedziała mi to samo, że nie jest to złamanie i kość jest mocno zbita i że mam tylko smarować ręke altacetem 3 x dziennie i miec ja usztywniona i tak też zrobiłem, ale od kilku dni zauważyłem, że nadgarstek mi 'strzela' łapie się za 2 kości lekko wciskam i kości strzelają jakby się mijały i ocierały się o siebie. http://i51.tinypic.com/9pq4k3.jpg (te dwie kości strzelaja. ta chudsza jakby wskakiwala i wyskakiwala od tej grubszej)

Trudno mi to opisać. Widzę małą poprawe nadgarstek nie boli jak wcześniej ale nadal nie moge zrobić pompki i nie pokoją mnie te strzelania kości, myśle że to jest problemem. Wcześniej nie miałem takiego strzelania kości. moge tak czasami zrobić też z lewa reka ale mnie to nie boli i udaje sie bardzo rzadko a prawa reka moge tak robic non stop. Jak myslicie co to moze byc, czy to staw nadgarstkowy? Czy przejdzie samo? czy musze udac sie do specjalisty? Jutro ide do lekarza z ta reka ale chcialbym znac wasze zdanie.. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Prawdopodobnie jest to nadwyrężona torebka stawowa w której nadal obecny jest wysięk po zbiciu stawów. Może stosuj nadal ten Altacet, i daj sobie na jakiś czas spokój z pompkami?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Myślisz że to pomoże? Trwa to już tydzień czasu. Oszczędzam ręke. A jeśli to jest ta nadwyrężona torebka stawowa to ta kontuzja moze mi wrocic od cwiczen na silowni po jakims czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
To nie jest już tydzień, ale dopiero tydzień :)
Do całkowitego wyleczenia takiej doleglowości trzeba między 2 tygodni a miesiąca czasu. Nie mówię żebyś przez ten cały czas maczał rękę w Altacecie bo w końcu wysuszy ci rękę :) Ale zauważ, że robiąć pompki, praktycznie rozkładasz ciężar całego ciała na 3 albo 4 punkty. W związku z tym ten nadwyrężony nadgarstek jest zgniatany 1/3 albo 1/4 masy ciała. Po prostu rób te pompki testowo - do momentu poczucia bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Robie pompki testowo a właściwie pompke ; ). Nie robie ich seriami tylko po malu sprawdzam czy nadal czuje bol. Z silowni narazie zrezygnowalem. Dzięki za porady!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chude kolano

Następny temat

facet na plastrach antykoncepcyjnych

WHEY premium