SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naderwany mięsień brzuchaty łydki lewej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9
Witam. Na początku kwietnia br. przy naciaganiu palców u stopy dostałam skurczu w mięśniu. Dzień później pojechałam na Izbę Przyjęć, gdzie lekarz stwierdził, że mięsień jest tylko naciagniety i wystarczy tylko odciążać nogę, dopóki nie przestanie boleć. Problem w tym, iż noga boli do teraz a rehabilitacja nie przyniosła żadnych rezultatów. Byłam u lekarza ortopedy, gdzie dowiedziałam się, iż mięsień został naderwany i powinien być w gipsie, i jestem umowiona na Rezonans Magnetyczny podudzia. Czy powinnam chodzić w ortezie i co w takim przypadku mogę jeszcze zrobić? Co w najgorszym przypadku mogło stać się z miesniem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Jeśli napisałam temat w złym dziale to z góry przepraszam i proszę o przerzucenie tego tematu do odpowiedniego działu


Zmieniony przez - Sandraa96 w dniu 2016-08-22 18:28:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Konsultuj sprawę z lekarzem to on dobiera leczenie. To jemu powinnaś zadać te wszystkie pytania.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę wynikówANTY-Tg i Anty-TPO (Tarczyca)

Następny temat

Worki pod oczami

WHEY premium