SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naderwanie mięśnia podgrzebieniowego kontuzja

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 5005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Witam lece obecnie sus500+metanabol śwoetnie mi się ćwiczy dużo siły dokłądam co trening jednak niedawno zostało stwierdzone przez ortopede naderwanie mięśnia podgrzebieniowego mam sie wstrzymac 2tyg. z łądowaniem tzn. na siłce towar tez odpada lipa jest w h** nerwica skacze i pytanie czy cwiczyc tylko nienaruszone partie przez te dwa tyg. jak tak to jakie?,materiał odstawiam oczywiscie na te dwa tyg. Ktos może mniał podobna kontuzje bolało przy odwodzeniu łapy w barku jak odwodziliscie w tył lub w bok dodam że nie moge przy tym wycikac na płaskiej i z zza głowy boli jak sku******
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
a to łączenie jest jakieś problematyczne z jakiegos stopnia chyba lepiej że więcej co lepszy tunning szybko sie zejdzie mówisz zero sajdów pózniej a to sie rozradowałem zakupiłem flex'a dzisiaj połącze z jointem trzeba wracac do formy okres masownicza zima nadchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja co prawda na dopingu się nie znam,ale interesuję się wszelkimi kontuzjami Osobiście robiłabym tak, że ćwiczyłabym te partie,których ćwiczenie nie sprawia bólu. aktualnie jestem teraz w podobnej sytuacji,tylko mam naderwany mięsień w plecach,ale nie da rady nic robić niestety

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
A ja radziłbym,żeby 'spauzować' na ten czas troche sie zregeneruje a Ty i Twoje przyrosty na tym tak nie ucierpicie,innymi słowy wiecej pożytku z tego niz problemu

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Tak też poczynie jak waść radzicie spasuje i dopi*** jakies nogi z łapa saida kontuzja widzisz ale popatrz krac duży zwierzak spytaj się może mógłby ci pomóc kochana coś nastawić..przemaszynować hahahaha pozdrawiam oboje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jezeli cos boli to tego nie robisz, izolowane cwiczenia na biceps/triceps i nogi na maszynkach to ci pozostaje. Bedziesz cisnal to tylko pogorszysz sytuacje i mozesz nawet rok pozniej sie z tym uzerac, nie lekcewaz tego, chodz na fizjoterapie i sluchaj swojego lekarza prowadzacego. POD ZADNYM POZOREM NIE CWICZ TEJ PARTI!!!

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-10-20 13:47:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mozesz przestac cwiczyc ale towaru nie odkladaj, przynajmniej susty. Koxy znakomicie pomagaja w regeneracji.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
To akurat fakt, wrecz mozna jeszcze dece dolozyc, nawet jezeli nie byla w planie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Dobra a to siadów zaniechać też w h** myślałem że nie naciągne mięsnia akurat tym..fizjoterapia jest kinezoter...jakiś laser też ogólnie 30zabiegów codziennie po x3 przez 10dni roboczych przej***** sprawa panowie tak pisze jakby komus sie zdarzyło a ten uraz występuje w 52% przypadków szacując kontuzjogennmość barku a więc często,w połowie przypadków.Maści żadne ben-gaye tylko voltaren i viprosal z (jadem żmiji) Nie jeść na-proxen bo tez g**** daje suplementacyjnie mam joint theraphy i omega3 szamac min.2miesiace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak masz kinezyterapię,to bardzo dobrze,tylko co za mądrala wsadził Ci to trzy razy dziennie? sensu większego nie będzie,no ale trudno. Fajnie,że masz tak szybko rehe.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
kineza leci raz dziennie tak jak laser i krioterapia wszystko po razie przez 2tyg. to są razem 3zabiegi dziennie,szybko bo przez znajomego normalnie bym miał termin na gerudzień i lipa w h** pewnie bym rozje*** ten bark do końca bo nerwica gorsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Laser i krio razem to też lekkie nieporozumienie Ale niech i tak będzie. Szybko dojdziesz do siebie,choć możliwe,że będzie potrzebna jeszcze jedna seria zabiegów - tak było w moim przypadku jakieś...4 lata temu Ale do dziś bark jest nówka nierdzewka - takie małe pocieszenie

Myślałam,że masz serie krio+laser+kinezyterapia trzy razy dziennie,źle doczytałam a jak tak,to się zgadza

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl-rozpiska

Następny temat

prop- zapytanie

WHEY premium