SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadchodzi zima co wybrać żeby być karkiem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3061
siemano. zaczynam od ankiety

1.WIEK:20
2.WAGA:83kg
3.WZROST:182
4.WYMIARY:
BICEPS:40
KLATA:111
UDO:56
TALIA:82
5.STAZ NA SILOWNI:2,5 roku
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:100 metki jak jeszcze szczylem byłem :P
8.TRENING:siłowo masowy
9.CEL CYKLU:Masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:2 lata :)
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):Raczej ciezko mi coś budować
13.STAN ZDROWIA:Good :)
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:raczej ani to ani to
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :120
martwy ciag :170
przysiad :180


Dieta jest ułożona kasa jest chęci są ale nadzszedł problem z wybraniem co zainicjowac...Może po 1 to niemyśle nad żadnymi tabletkami tylko strzały mnie interesują...mam zamiar sie zmasować pożądnie a później na lato redukowac tkanke tłuszczową...

Myslałem nad paroma środkami między innymi o
1.Propku
2.Prolku
3.Deca + prop
4.deca + prol
5.Susta

Ale wydaje mi sie ze Susta niezabardzo na 1 kontakt....deca + prol albo prop to chyba za mocno...a propek i prolek to znowu niewiem czy nie za słabo...Co byście wybrali?? Pomóżcie bo mam dylemat już 2 tydzień .

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3061
Niechodzi mi o kucie nieboje sie igły...Chodzi mi o opinie co jest lepsze...Na tą chwile wybieram enana...Ale moze mnie zryje i wezme anapolon + synthol i będe jadł kiszone ogóry :P Pozdro dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Enanthat 250-300mg e5d przez 10 tygodni.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
przed Toba dlugie masowanie bo nie masz z czego redukowac


lec propka ,

ciekawe jak dieta wyglada

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
karkiem do lata nie bedziesz na bank

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
co nie da rady..

megace enan i 10g ww /kg i bedzie wygladal jak mastiw


Na powaznie t/j Krzykacz tylko do michy sie przyloz

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3061
Znaczy wiadomo Panowie masa ale bez przesadyzmu :P niechodzi mi też żebym wyglądał jakbym władował niewiadomo ile...chodzi mi i kilka kg z 5-6 dobrego mięsa...nad enanem w sumie niemyslałem...niechodzi mi żeby walnąć mega sesje...bo mam tez plany na przyszlośc z grubą masą :P ale coś dobrego na rozgrzewke :P
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3061
A Enan + Deca ? Dało by rade ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3741
Nie wal deci na 1 cykl, bo tamtego z metka to nawet pod uwage nie nalezy brac :D

Edit: enan albo prop

Zmieniony przez - mbar254 w dniu 2008-11-03 21:43:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3061
Teraz mam dylemat czy enan czy propek...Co dla was jest lepsze co bardziej kopie :P Ale chyba wybiore enanka bo nietrzeba tak często sie kuć...W sumie niema to dla mnie żadnego znaczenia...Sam niewiem niemam pojęcia co jest lepsze na mase :P A jak to mniejwiecej stoi cenowo i który środek jest pewniejszy ??

Sogi dla was za wczesniej . Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan metka i winko

Następny temat

co to za produkt??

WHEY premium