SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadchodzi kolejna gra o MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10891 Napisanych postów 49860 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.supremacymma.com/Na horyzoncie pojawił się poważny konkurent dla gier UFC Undisputed i MMA. Koncern 505 Games zapowiedział bowiem, że w tym roku wyda kolejną produkcję przedstawiającą "mieszane sztuki walki" - Supremacy MMA.

Supremacy MMA powstaje w studiu Kung Fu Factory, w skład którego wchodzą weterani, którzy maczali palce w takich produkcjach, jak UFC w wersji na Dreamcasta, Mortal Kombat: Armageddon, czy UFC Undisputed 2009. W tym ostatnim przypadku ekipa wspierała deweloperów ze studia Yuke’s i brała czynny udział w pracach nad grą.

Jak zdradzili w rozmowie z serwisem Edge dyrektor kreatywny, Ricci Rukavina oraz producent wykonawczy, Daryl Pitts, Supremacy MMA ma zaprezentować inne podejście do mieszanych sztuk walki. Twórcy obiecują, że ich dzieło będzie bardziej brutalne niż UFC Undisputed 2010, czy MMA, dynamiczniejsza, a przez to także bardziej wierna duchowi MMA. Supremacy MMA napędzane będzie autorskim silnikiem Milition Monkeys Engine.

„Nasze podejście do rozgrywki przedkłada umiejętności nad statystyki, co powinno zapewnić szybką, radosną i intuicyjną zabawę" - wyjaśnia Rukavina.

Oczywiście studio Kung Fu Factory zdaje sobie sprawę, że ma silną konkurencję, jednak twórcy zdają się tym nie przejmować. „Z pewnością startujemy ze słabszej pozycji, ale kochamy to i wiemy, że musimy mieć coś bardziej specjalnego, co odróżniałoby nas od innych gier (…). Odbiorcy chcą wyboru i zmiany, a nie twórców biorących silnik z poprzedniej gry i lekko go odświeżających lub wypuszczających delikatnie ulepszone produkcje" - tłumaczy Daryl Pitts. To bezpośredni atak na MMA (działające na silniku Fight Night 4) i UFC Undisputed 2010 (które jest właściwie powtórką z ubiegłorocznej edycji tej gry).


Supremacy MMA zostanie zaprezentowane na rozpoczynających się niedługo targach E3, niestety tylko za zamkniętymi drzwiami dla wybranych dziennikarzy. Platformy zapowiedziane na chwilę obecną to Xbox 360 i PlayStation 3.

cdaction.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10891 Napisanych postów 49860 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
trailer;


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UFN 22 live

Shaker