SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naciagniecie, naderwanie czy nic z tych rzeczy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
Siemka, mam pytanie, a mianowicie. Dzisiaj rozegrały się zawody LA i bieglam sztafete 4x100m i indywidualne. Gdy dobiegala do mnie koleżanka i dała mi pałeczkę zaczęłam sprintowac i poczułam ból w lewym i prawym udzie, czworoglowy. Gdy przebiegłam nie mogłam praktycznie chodzić, a ból był mocny, zaraz mialam biec 100m indywidualnie, więc poszłam jakoś to porozciagac, nie mogłam praktycznie naciagac tego czworoglowego, ale dobra jestem przy starcie i biegne i ból powrócił również, nie mogłam szybko biec. Dostałam się do finałów, wiedziałam że kiepsko będzie. No to znowu poszłam się rozgrzewac. No i finał biegne i dupa ból był znowu mocny. Po przebiegnieciu bolało nieziemsko nie mogłam praktycznie chodzić. Teraz kuleje bo jak idę to nie mogę zgiac lewej nogi, tak mnie naciaga że nie mogę jej zgiac, to prowadzę ja tak prosto. Jak leżę i próbuje zgiac to nogę to mnie też boli, i kiedy dotykam to też i mam w tym miejscu taka jakby lekko gumkę, opuchlizny jakiejś nie mam. Więc pytanie, czy sobie coś zrobiłam czy to nic strasznego :)

Zmieniony przez - paceek w dniu 2014-09-25 19:54:56

Zmieniony przez - paceek w dniu 2014-09-25 19:55:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Moze naderwany mięsień, udaj się do lekarza na badania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kłucie w lewym barku

Następny temat

Zastąpienie xanaxu

WHEY premium