SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naciągniecie w pachwinie:(

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Ostatnio mialem miesiac przerwy we wszelkich treningach(silownia,sw) spowodowane choroba.Niestety wogle sie nie rozciagalem i troche ,,zastygłem''.
po tej przerwie ustawilem sie z ziomkami na meczyk(z krotkimi przerwami na piwo trwal 5 godzin :2 vs 2 na malym boisku).Niestety przed meczem sie nie rozciagnalem i nie rozgrzewalem za bardzo miesni czego skutkiem byly zaje...te zakwasy nog łacznie z posladkami,plecow,ledwo nogi do gory podnosilem.Zakwasy przeszly ale czuje pewien dyskomfort w lewej pachwinie(jestem lewonozny),po wstaniu z siedzenia musze noge troche wygiac,sie powykrecac i wtedy cos mi tam na zlaczeniu tulowia z noga ,,strzela lekko'',jakby nastawia sie noga ale tylko w pachwinie.
jest to dziwne uczucie,nie boli,tylko jakby cos tam przeskakiwalo.
moze spotkal sie ktos z takim naciagnieciem??
Sa jakies mascie na takie dolegliwosci??Ile czasu musze odpuscic treningi z nogami i gre w pilke zeby nie narazic sie na glebsza kontuzje??

pzdr
______________________________
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Dokladnie,tak to jest jak sie znieczulisz alkoholem,ja na szczescie nie mialem takich pomysłow zeby sie sparowac

Co do pstrykania to widze ze takie uroki sportu
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
no ale wybranie działu to ci sie udało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
przecież tutaj są ludzie którzy sie zajmuja sportami walki, między innymi takimi gdzie jest dużo kopnięć więc się borykają z takimi problemami

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
to jest do Zdrowia temat.
w Zdrowiu też są ludzie którzy kopią na przykład i czy ty tam zapytasz o technikę kopnięcia okrężnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
to inna sprawa. w zdrowiu koles który kopie moze byc tam przez przypadek a tutaj wiadomo ze są kopacze i na 99% któryś z nich miał coś podobnego. w dziale trening są co chwila posty typu "boli mnie bark jak biore ręką tak poradzcie cos" i co? i odpowiadaja bo sie na tym znają i to przezyli

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
a tu jakoś nie odpowiadają. a dlaczego? bo to nie ma żadnego związku z MMA. to jest kontuzja podczas meczyku przy piwie.
albo ja odpowiem: do lekarza idź.
temat jest nie tam gdzie trzeba i jakbym był modem to bym go skasował
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
no dobra niech ci będzie... przyznaje Ci racje. zapytaj o to samo w dziale zdrowie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Przejdź do działu zdrowie i zobacz ile tam osób tam odpowiada i to z sensem. Prawie wcale.
1

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
grom1234 -> zadaj takie pytanie w zdrowiu i zobaczysz co sie stanie. Boofi działa, jakryc i inni też. mi pomagali zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Jakoś mnie nieprzekonałeś, ale Luuz

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
tak w ogóle to ciekawe co na to autor tematu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gilbert Yvel vs Marcio 'Pe de Pano' Cruz na Cage Rage 17

Następny temat

wywiad z Mirko Crocopem(PL)

Wiecej