SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naciągnięte ścięgna ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1
Witam serdecznie :) mam problem :/
Chodzi prawdopodobnie o ścięgna, na jednym z treningów zrobiłem szpagat damski - sznurek na lewą nogę, odrazu z pozycji stojącej zszedłem do szpagatu i wtedy pod kolanami w lewej nodze coś mnie zabolało, nie był to ból na tyle intesywny, żebym nie mógł wstać, ale poczułem go wyraźnie, od tego czasu mam problemy z tą nogą. Po upływie około 1 tygodnia, mogłem normalnie biegać itp. ale przy gwałtownych ruchach, bądź wymachach pojawia się ból pod kolanami w lewej nodze i promieniuje wzdłuż nogi go góry, wygląda jakbym miał naciągnięte ścięgna :/ dzisiaj ide też do lekarza, prosze Was o rady :) ból ten jest taki jakby coś się zrywało nagle, ale jedynie przy gwałtownych wymachach nogą, przy kopnięciach itp. obecnie oszczędzam nogę, ale dzisiaj spróbowałem zrobić lekki wymach i poczułem :/ zależy mi na tym, żeby szybko to wykurować bowiem za miesiąc szykuje się mojej ekipie pokaz :) oraz do zawodów się szykuje :)

ps. ból ten po kilkudniowej przerwie czuje jedynie przy rozciąganiu, bądź gwałtownych ruchach naciągającyh mięśnie, bądź wykorzystujących siłę lewej nogi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
juz wiesz co ci było?? mam tak samo..zrobiłam przysiad i teraz tak mi promieniuje na noge, podszczypuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artroskopia barku

Następny temat

świnka, zapalenie jąder, konsekwencja

WHEY premium