SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na wakacje :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 817

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

77

Wzrost

186

Staż treningowy

1 rok

Obwód pasa

92

Obwód klatki piersiowej

100

Obwód uda

59

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

3 dni w tyg siłownia

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Biegi,rower,siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Odżywka białkowa

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

100zł

Cel/problem/opis

Cel: lepsza sylwetka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Witam wszystkich serdecznie ! :) Na wstępie chciał bym podkreślić że jestem nowy na tym forum jako aktywny, wcześniej czytałem trochę ale tylko trochę ;p.

Wiek:17
Waga:77
Wzrost:186
Staż: 1 rok siłowni
Odżywki: Białko w ciągu 3 ostatnich miesięcy 2x 900g
BF: 22%

Ogólnie nie trzymam jakieś wykwintnej diety bo nie mam po prostu na to czasu, wstaje rano biorę kanapki i idę do szkoły, po szkole obiad. Trening (przed treningiem i po białko) no i kolacja. Ogólnie chciał bym się dowiedzieć co mam teraz zrobić bo wakacje za niedługo a sylwetka jaka jest taka jest. Myślałem nad jakimś planem na redukcje czy FBW.
PS: Przed rozpoczęciem przygody z siłownią biegałem pare lat to nogi są ok :)






Zmieniony przez - Moraas w dniu 2014-03-13 00:05:34

Zmieniony przez - Moraas w dniu 2014-03-13 01:06:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Na te wakacje już nie wiele będziesz w stanie zrobić - trzeba na wstępie pogodzić się ze smutną prawdą. Jednak jeśli już teraz się zepniesz, ułożysz odpowiednią dietę oraz trening to wróżę ci, że na przyszłe wakacje będziesz wyglądał dobrze - twoja sylwetka nie jest zła, jest po prostu zaniedbana

11. Budowa masy mięsniowej
https://www.sfd.pl/[ART]Przygotowanie_do_budowy_masy_mięśniowej__inetheend-t970208.html by IneTheEnd
https://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html by maniak7000

Przeczytaj te 2 tematy na temat budowania masy mięśniowej oraz inne "najważniejsze tematy juniora" jeśli uznasz to za konieczne. Następnie ułóż dietę i wstaw ją tutaj do oceny. Trening weź gotowca FBW by georgu lub spróbuj ułożyć go sam.

https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Możesz podesłać link do tego FBW ? Od następnego tyg już bym zaczął robić nowym planem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Już wszystko ogarnąłem z tego planu, teraz pytanie żeby przyspieszyć spalanie tłuszczu jakie do tego suplementy czy mam biegać rower ? Np po treningu iść na bieżnię nie rowerek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
możesz po treningu 20 minut cardio zrobić rowerem lub na bieżni (ja polecam rowerek osobiście mimo wszystko) i w dni nietreningowe 40-60 minut cardio możesz kręcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Ok to w treningowe rowerek a w nietreningowe mogę biegać ? Bo mam stadion nie daleko :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
raczej teren niż tartan - nie ma co obciążać stawów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3503
Dream ma rację z resztą bieganie w kółko jest nudne, a jednak teren to teren :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Co do biegania polecam bardzo tak zwane "interwały" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Mam także lasek dziękuje za pomoc ! :) Mam nadzieję że jakoś 22% BF spadnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zrzuce kilogramy?

Następny temat

NOWY TRENING NA MASE - STAGNACJA

WHEY premium