SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na masę mieśniową .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Witam . Mam problem z wyborem jakiejś odżywki na masę mięśniową , jeśli bym mógł prosić o jakieś propozycje i w miarę przystępnej cenie oraz taką odżywkę żeby "Coś" chociaż działała :) Pozdrawiam i z góry dziękuję .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
no tak ale mam 70kg , i nie ukrywam że chciałbym przytyć ja myślałem nad jakimś białkiem, weglowodanach czy cos w tym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Nie mam ściśle określonej diety , bo poprostu mnie nie stać bo wiem jak to wychodzi z zakupem produktów itp . Jem różne różności często jest w tym ryż kurczak warzywa . Można powiedziec wszystko jednym słowem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Nie trzeba dużej kasy żeby mieć dobrą diete. Nie ma też czegos takiego jak białko na mase można je stosować według braków to samo gainer,na samym proszku mięśnie nie urosną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
No ok rozumiem , tylko drugi problem jest taki że ja nie wiem jak się zabrać za ułożenie mnięj więcej jakiejś diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Dawkowania

Następny temat

jakie bialko na noc?

WHEY premium