SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na którym poziomie ABSII

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
Witam. Chciałem spytać, mniej więcej na którym poziomie ABSII będzie mi widać kaloryfer bez napinania. ?. Proszę o krótką odpowiedz typu np.( około 4), a nie wymądrzanie,że to zależy od ogranizmy bo pytam mnie więcej. Obecnie widać mi kaloryfer trochę ale tylko kiedy się napinam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
po co Ci kaloryfer ? W lato i tak nie grzeją
A tak na serio to nie zależy od poziomu tylko od bf tak jak Ci już inni pisali .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Witam to zalezy od organizmu a tak na powaznie to jest klimAT SFD z reguły ludzie tutaj lubie sie troche popisac i powymadrzac moze u niektorych sa to kompleksy:) wracajac do tematu miesnie brzucha najlepiej bedzie widac jak je zbudujesz czyli trenign z obciazeniem i oczywiscie niski poziom bf ) pozdrawiam

Zmieniony przez - james28 w dniu 2012-05-12 13:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Sezon Nikt tu nie jest wróżką. Nie wiemy na jakim poziomie jesteś, jaki masz bf, być może jestes chudy i dlatego widac ci jakiś kaloryferek a nikt tu ci nie powie kiedy będzie lepiej wyglądał. Ćwiczysz wgl coś oprócz brzucha?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Na 54 poziomie kaloryfer staje sie widoczny.

Sezon w pełni. Nie dość że chcą odpowiedzi na głupie pytania to jeszcze żądają jakiego typu to odpowiedź jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
E tam 54 ... po 1 dniu ... omg ... najpierw dieta zapierd**** a potem efekty.

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem na 548 poziomie a kaloryfera nie ma nadal i zimą jest strasznie zimno... latem trochę lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ja nie robie ABS a mam kaloryfer pod parapetem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będziesz miał tłuszcz na brzuchu to nie zobaczysz kaloryfera nawet na poziomie super wysokim w abs 45 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
dieta podstawa, niski bf% - a plan mysle to sprawa drugorzedna
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Dokladnie. Najpierw musisz zadbac o niskie maslo na brzuchu (czyli ogolnie niski poziom tluszczu). A druga sprawa abs2 WEDLOG MNIE! jest za latwy i krotki zeby dobrze wyrobic "bondziora"

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek mocowany do ściany

Następny temat

alkohol a cykl

WHEY premium